اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 199
    کد: 131521
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
    به همت شهرداری منطقه 11 محقق شد:

    برپایی نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و تولیدات داخلی در بوستان ملت

    در نمایشگاه صنایع دستی برنامه‌های فرهنگی پخش کلیپ معرفی مکان‌های گردشگری استان خراسان رضوی و نقاط گردشگری کشور و جنگ شبانه با حضور هنرمندان و فرهیختگان منطقه 11 نیز برگزار می گردد.
    برپایی نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و تولیدات داخلی در بوستان ملت

    به گزارش فرهنگشهر، ناصر خجسته، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 11 مشهد با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه به همت این منطقه و با حمایت مدیریت گردشگری و امور زائرین و بخش خصوصی(شرکت پلکان سعادت و خوشبختی ) با 50 غرفه دایر شده است.

    وی افزود: در این نمایشگاه که با هدف معرفی صنایع دستی، سوغات و تولیدات داخلی مشهد به زائران و مجاوران و همچنین اشتغال‌زایی برپا شده است، هنرمندان این عرصه تولیدات خود را به زائران و مجاوران عرضه می‌کنند.

    خجسته تصریح کرد: این نمایشگاه با غرفه‌هایی از قبیل دیزی سنگی ، معرق کاری، سفال، صنایع دستی زنجان، شربت و عرقیجات  کاشان، تابلو فرش و قالیچه‌های نمدی یزد، جاجیم، صنایع دستی چرم، زیورآلات دست ساز، سوغات قوچان، گل وگیاه  و همچنین غرفه‌های  خدمات فرهنگی مانند آموزش ایمنی و آتش‌نشانی به کودکان ، قصه گویی ، شناخت اماکن گردشگری مشهد با مشارکت اداره آموزش سازمان آتش نشانی ، گروه قصه گویی قاصدک ، موسسه فرهنگی  سرای فردوسی وگروه مشهد گردی چهارباغ فعال است.

    وی ادامه داد: در نمایشگاه صنایع دستی برنامه‌های فرهنگی ،پخش کلیپ معرفی مکان‌های گردشگری استان خراسان رضوی و نقاط گردشگری کشور و جنگ شبانه با حضور هنرمندان و فرهیختگان منطقه 11 نیز برگزار می‌گردد.

    معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 11 مشهد مقدس عنوان کرد: به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) در این نمایشگاه مراسم ویژه نقال‌خوانی و سخنرانی با حضور هنرمندانی از سرای فردوسی  با محوریت شهادت این امام همام برگزار شد.

    خجسته خاطرنشان ساخت: همچنین در ایام دهه کرامت جشنی به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا (ع) در تاریخ 6 مرداد ماه در محل رینگ زمین چمن طبیعی بوستان ملت برگزار می‌شود.

    گفتنی است نمایشگاه صنایع دستی در قسمت ورودی شهر بازی بوستان ملت (از سمت بولوار امامت) کار خود را از 20 تیر آغاز کرده است و تا پنجم مرداد‌ماه سال جاری ادامه خواهد داد. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 18 عصر تا 12 شب از این نمایشگاه بازدید نمایند.

    تعداد بازدید: 199
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر