اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 149
    کد: 139840
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
    به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 9 انجام می‌شود؛

    اجرای طرح غربالگری و ایمن‌سازی نیروهای فضای سبز و پاکبان

    معاون فرهنگی اجتماعی شهردای منطقه 9 مشهد از اجرای طرح غربالگری و ایمن‌سازی نیروهای فضای سبز و پاکبان این محدوده خبر داد.
    اجرای طرح غربالگری و ایمن‌سازی نیروهای فضای سبز و پاکبان

     عقیل قدرتی در‌ گفتگو با فرهنگشهر با اعلام این خبر اظهارکرد: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 9 مشهد با مشارکت مرکز جامع سلامت آب و برق، طرح‌ غربالگری و ایمن‌سازی نیروهای فضای‌ سبز و پاکبان این منطقه را از تاریخ 17 آبان ماه اجرا خواهد کرد.

    وی افزود: در این طرح تعداد 600 نفر از این نیروها به صورت رایگان واکسن کزاز و هپاتیت دریافت خواهند کرد، با این رویکرد این طرح هر هفته در دفتر پیمانکار هر ناحیه از منطقه 9 اجرا خواهد شد.

    معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 9 مشهد با بیان اهداف این طرح خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نیروهای فضای سبز و پاکبان ارتباط زیادی با خاک و زباله‌های شهری دارند، بیشتر از مردم در معرض خطر واگیر این بیماری‌ها واقع هستند، لذا با انجام این واکسیناسیون‌ها برای تمامی این نیروهای زحمتکش یک پرونده بهداشتی تشکیل می‌شود.

    قدرتی ادامه داد: غربالگری جسمانی، دیابت و خدمات مشاوره‌ای برای فرد و خانواده از مزایای دیگر این طرح است که به صورت رایگان صورت می‌گیرد.

    وی تاکید کرد: اجرای این طرح ظرفیت بسیار خوبی در جهت بهبود و ارتقا سلامت جامعه است که اگر با استقبال روبرو شود، امکان این را دارد که در سایر مناطق مشهد و برای اقشار مختلف اجرا شود و تاثیرات سازنده‌ای از خود بر جای بگذارد.

    معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 9 مشهد تبیین کرد: توجه به موضوع سلامت، پیشگیری از وقوع بیماری‌ها و آموزش همگانی در این حوزه یکی از رویکردهای مهم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد است که در این راستا اجرای طرع غربالگری با این اهداف صورت می‌گیرد.

    لازم به ذکر است اولین جلسه این طرح در دفتر پیمانکاری واقع در خیابان لادن 16 انجام می‌پذیرد.

    تعداد بازدید: 149
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر