اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 133
    کد: 145653
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
    به مناسبت دهه مبارک فجر صورت می‌گیرد؛

    برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحی در سالن‌های ورزشی شهر مشهد

    برگزاری مسابقات والیبال، بسکتبال، فوتسال و فوتبال پیشکسوتان و همچنین ورزش صبحگاهی در بوستان‌های شهر مشهد از دیگر برنامه‌های ورزشی و تفریحی مشهد در ایام مختلف به خصوص دهه فجر است.
    برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحی در سالن‌های ورزشی شهر مشهد

    مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد از برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحی در سالن‌های ورزشی شهر مشهد ویژه خانواده‌ها همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حسن نوری در این خصوص بیان کرد: هر ساله با آغاز دهه مبارک فجر شهرداری مشهد برنامه‌های تفریحی و ورزشی مختلفی را برای شهروندان تدارک می‌بیند.
    وی افزود: در این راستا به مناسبت سی و نهمین بهار انقلاب در سالن‌های ورزشی شهرداری مشهد که در تمامی مناطق شهر فعال است، برنامه‌های ورزشی و تفریحی ویژه تمامی اقشار جامعه به خصوص خانواده برگزار می‌شود.
    مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد تصریح کرد: این برنامه‌ها که بر پایه تفریح و نشاط خانواده‌ها برنامه‌ریزی شده از 15 تا 22 بمهن اجرایی می‌شود.
    نوری اضافه کرد: همچنین در روز بیستم بهمن ماه نیز همایش پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری ویژه خانواده‌ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش‌های همگانی مشهد برگزار خواهد شد.
    وی تصریح کرد: این برنامه از ساعت 8:30 از میدان دکتر شریعتی به سمت بوستان کوهسنگی برگزار می‌شود.
    مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد گفت: همچنین در این روز برنامه کوهنوردی از انتهای کوه‌های آب و برق نیز برگزار می‌شود.
    نوری در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات والیبال، بسکتبال، فوتسال و فوتبال پیشکسوتان و همچنین ورزش صبحگاهی در بوستان‌های شهر مشهد از دیگر برنامه‌های ورزشی و تفریحی مشهد در ایام مختلف به خصوص دهه فجر است.

    تعداد بازدید: 133
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر