اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 103
    کد: 146316
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

    جشنواره خوب مثل بچه‌ها به کار خود پایان داد

    جشنواره خوب مثل بچه‌ها با حضور 90 مهدکودک برگزار شد و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به کار خود پایان داد.
    جشنواره خوب مثل بچه‌ها به کار خود پایان داد

     به گزارش فرهنگشهر، سید مجتبی منتظری، رییس دبیرخانه شورای اجتماعی محلات گفت: جشنواره خوب مثل بچه‌ها برای دومین سال متمادی از ابتدای مهرماه برای کودکان 90 مهدکودک آغاز شد که این جشنواره در موضوعات محیط زیست، درختکاری، مراقبت از درختان، ترافیک، لزوم بازیافت از مبدا، ایمنی در منزل، صبور بودن، احترام به والدین برای آموزش به کودکان مهدهای کودک منطقه 10و12 ارایه شد.

    وی افزود: در این جشنواره از ابتدای سال تحصیلی مهدکودک‌ها، در قالب‌‎های سرود، تئاتر، کاردستی موضوعات فرهنگ شهروندی را به کودکان آموزش دادند و کودکان همراه با والدین‌شان پس از 5 ماه آموزش، کاردستی های خود در نمایشگاه جشنواره که در محل فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن مشهد برگزار شده بود، در معرض دید علاقمندان قرار دادند.

    منتظری با بیان اینکه در این جشنواره 4هزار نفر از شهروندان شرکت کردند، ابراز کرد: در آیین اختتامیه از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد.

    رییس دبیرخانه شورای اجتماعی محلات گفت: در این جشنواره کاردستی‌های کودکان که با مواد بازیافتی تولید شده بود نیز به نمایش گذاشته شد.

    وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره نیز 2500نفر شرکت کردند تا همراه با کودکانشان هر چه بیشتر با فرهنگ شهروندی آشنا شوند، وی عنوان کرد: امید است با همکاری آموزش و پرورش و معاونت فرهنگی اجتماعی مناطق سال آینده این جشنواره در کل مناطق به اجرا درآید تا زمینه‌ای برای توسعه فرهنگ شهروندی و شهر نشینی شود.

    شایان ذکر است در این مراسم که شهردار محترم و رییس شورای اسلامی شهر حضور داشتند از مهدکودک‌ها و مربی‌های برتر این دوره از جشنواره تقدیر به عمل آمد.

    تعداد بازدید: 103
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر