اوقات شرعی
32°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 46
    کد: 147381
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
    مدیر فرهنگسراها و مراکز فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد:

    دعوت از همه مشهدی‌ها برای شرکت در جشنواره «زن زندگیست»

    هنردوستان می‌توانند با ارسال خاطره خود در متنی با حداکثر 135 کلمه از زندگی یک زن در بخش خاطره نویسی مشارکت کنند.
    دعوت از همه مشهدی‌ها برای شرکت در جشنواره «زن زندگیست»

    مدیر فرهنگسراها و مراکز فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد:

    مدیر فرهنگسراها و مراکز فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از برگزاری جشنواره «زن زندگیست» در مشهد خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی عرب‌پور با بیان این مطلب، گفت: در آستانه میلاد پربرکت بانوی دوعالم فاطمه زهرا(س) و با هدف پاسداشت جایگاه والای زن در خانواده و جامعه، جشنواره «زن زندگیست» ویژه همه شهروندان مشهدی در دست برگزاری است.
    وی با اشاره به محورهای این جشنواره، بیان کرد: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را در 3 بخش عکس و متن، خاطره نویسی و متن ادبی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
    مدیر فرهنگسراها و مراکز فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در ادامه توضیح داد: همچنین افراد می‌توانند در بخش عکس و متن، عکسی واقع‌گرایانه از تاثیرگذاری مثبت یک زن در خانواده و محیط اجتماعی خود را به همراه متن (حداکثر 28 کلمه) با دوربین شخصی و یا موبایل برداشت کرده و ارسال کنند.
    عرب‌پور افزود: هنردوستان می‌توانند با ارسال خاطره خود در متنی با حداکثر 135 کلمه از زندگی یک زن در بخش خاطره نویسی مشارکت کنند.
    وی گفت: همچنین شرکت کنندگان می‌توانند متن ادبی و زیبای خود را با حداکثر 18 کلمه در موضوع زن و جایگاه مقدس آن در خانواده و جامعه به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و در بخش متن ادبی شرکت کنند.
    مدیر فرهنگسراها و مراکز فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در خصوص بخش ویژه این جشنواره توضیح داد: «معرفی زن موفق زندگی» بخش ویژه این جشنواره است. در این بخش قرار است شرکت کنندگان بانوی موفق، الگو و اثرگذار خانواده و محله خود را به دبیرخانه جشنواره معرفی نمایند.
    عرب‌پور بیان کرد: به 3 گروه از 8 نفر اول، دوم و سوم برگزیدگان هر بخش از جشنواره جوایزی نفیس اهدا می‌شود.
    وی با بیان اینکه اختتامیه جشنواره در سالروز ولادت بزرگ بانوی عالم حضرت صدیقه کبری(س) است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا پانزدهم اسفندماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
    گفتنی است، افراد جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به فرهنگسراها، مراکز فرهنگی و معاونت‌های فرهنگی مناطق 13 گانه شهر مراجعه نمایند. همچنین کانال @zan_zendegy و ربات تلگرامی @zan_zendegy¬_bot قابل استفاده است.

    کلید واژه ها: جشنواره «زن زندگیست» -
    تعداد بازدید: 46
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر