اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 174
    کد: 147656
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
    شهردار مشهد مقدس در بازدید از نقاشی دیواری‌های شهر مطرح کرد؛

    نقش بستن داستان‌های شاهنامه بر دیوارهای شهر با مشارکت دانشجویان و اساتید رشته هنر/ اجرایی شدن ۴۹ المان برگزیده هیئت داوران خانه بهار در سال ۹۷

    به هنرمندان اطمینان می‌دهم همه ۴۹ المان برگزیده شده هیئت داوران خانه بهار در سال جاری حتما اجرایی خواهد شد اما تعدادی از این المان‌ها در داخل معابر و میادین شهر و تعدادی دیگر نیز در داخل بوستان‌ها نصب و به اکران عمومی درخواهد آمد.
    شهردار مشهد مقدس در بازدید از نقاشی دیواری‌های شهر مطرح کرد؛

    شهردار مشهد مقدس گفت: داستان‌های شاهنامه توسط ۴۰ دانشجو و استاد رشته هنر بر دیوارهای بولوار فردوسی نقش می‌بندد.
    به گزارش فرهنگشهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، تقی‌زاده خامسی در بازدید از پروژه نقاشی داستان‌های شاهنامه بر دیوارهای شهر، اظهار کرد: امروز برای عرض خدا قوت به هنرمندانی که در حال به تصویر کشیدن و نقاشی کردن داستان‌های شاهنامه بر دیوارهای شهر هستند، این بازدید میدانی برگزار شد.
    وی افزود: به نظر می‌رسد خروجی این پروژه، کار خوبی از کار درآمده و مورد رضایت و حمایت شهروندان قرار گیرد.
    شهردار مشهد مقدس ادامه داد: این طرح در دیوارهای دو طرف بولوار فردوسی منتهی به میدان فردوسی در حال اجراست و حداقل ۴۰ نفر از دانشجویان رشته هنر به سرپرستی دو نفر از اساتید این رشته در این پروژه مشارکت دارند که این موضوع مایه بسی خوشحالی است.
    تقی‌زاده خامسی اذعان کرد: امیدوارم نقاشی داستان‌های شاهنامه بر دیوارهای شهر مشهد تا سالیان سال، به عنوان یادگاری از این دوره از مدیریت شهری به یادگار بماند.
    همچنین در حاشیه این بازدید، وی در پاسخ به دغدغه تعدادی از هنرمندان در مورد المان‌های نوروزی طرح خانه بهار نیز گفت: به هنرمندان اطمینان می‌دهم همه ۴۹ المان برگزیده شده هیئت داوران خانه بهار در سال جاری حتما اجرایی خواهد شد اما تعدادی از این المان‌ها در داخل معابر و میادین شهر و تعدادی دیگر نیز در داخل بوستان‌ها نصب و به اکران عمومی در خواهد آمد.
    لازم به ذکر است؛ در این دیدار مسعود ریاضی، رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر، هادی بختیاری، معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی، جلال قربانی، شهردار منطقه 2 و محمدرضا فرهادی‌نیا، مدیر کل روابط عمومی و بین‌الملل، شهردار مشهد مقدس را همراهی می‌کردند

    تعداد بازدید: 174
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر