اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 98
    کد: 147932
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
    در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)؛

    120 نفر از بانوان کرمانشاهی میهمان شهر مشهد می‌شوند

    فراخوانی منتشر شده و علاقه‌مندان به استقبال از بانوان کرمانشاهی می‌توانند در این برنامه حضور یابند.

     در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)؛

    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد گفت: در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) 120نفر از بانوان کرمانشاهی میهمان مشهدالرضا(ع) می‌شوند.
    به گزارش فرهنگشهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، نرگس شالچیان رابع با بیان این مطلب، اظهار کرد: تعداد 120 نفر از بانوان زلزله‌زده کرمانشاهی سرپل ذهاب و گیلانغرب که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند، به دعوت شهردار مشهد مقدس از امروز شانزدهم اسفندماه به مدت 3 روز میهمان شهر مشهد مقدس هستند.
    وی در ادامه بیان کرد: این بانوان در آستانه میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن میهمان مشهد مقدس هستند و یا عزیزی را از دست داده و یا تمامی اعضای خانواده خود را در زلزله آبان‌ماه از دست داده‌اند.
    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با بیان اینکه این گروه از بانوان کرمانشاهی از امشب طی 2 پرواز به مشهد وارد می‌شوند، افزود: محل اسکان این بانوان در هتل همای شماره یک است و در طی این سفر، برنامه‌های متنوعی برای آنان در نظر گرفته شده است.
    شالچیان ادامه داد: زیارت بارگاه امام هشتم(ع)، دیدار با امام جمعه مشهد مقدس، بهره‌مندی از شام حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، خرید از بازار‌های شهر و بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی شهر از جمله برنامه‌هایی است که در این خصوص تعریف شده است.
    وی افزود: به بانوان کرمانشاهی بسته‌های فرهنگی و سوغات متبرک مشهدالرضا(ع) اهدا می‌شود و بازخورد این سفر در افزایش روحیه این گروه از بانوان مورد توجه قرار دارد.
    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به همراهی کردن تعدادی از سمن‌های فعال محیط زیستی مشهد در استقبال از این گروه از زنان، گفت: فراخوانی منتشر شده و علاقه‌مندان به استقبال از بانوان کرمانشاهی می‌توانند در این برنامه حضور یابند.

    تعداد بازدید: 98
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر