اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 99
    کد: 148477
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
    معاون شهردار مشهدمقدس در اولین نشست صمیمی شهردار با خانواده‌های شهدای شهرداری:

    امیدوارم در قیامت شرمنده شهدا نباشیم

    همه کسانی که نقشی در جامعه دارند باید بر زنده بودن شهدا توجه کنند و در تمام امور این مهم را لحاظ کنند.

    معاون شهردار مشهدمقدس در اولین نشست صمیمی شهردار با خانواده‌های شهدای شهرداری:

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهردار ی مشهد مقدس گفت: شهدا زنده‌اند و یاد و حضور آنها باید در تمامی امور لحاظ شود تا فردای قیامت شرمنده شهدا نشویم.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، هادی بختیاری در اولین نشست صمیمی شهردار مشهد مقدس با خانواده‌های 36 شهید شهرداری مشهد با بیان این مطلب افزود: یاد و خاطره شهدای راه حق و حقیقت شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم و شهرداری مشهد را گرامی می‌داریم و به تمامی پدران و مادران شهدا و همسران انها ادای سلام و خیر مقدم داریم.
    وی گفت: در مورد شهدا سخن گفتن امری سخت است زیرا خداوند در قرآن در مورد شهدا سخن گفته و در احادیث نیز بسیار بر این مهم تاکید شده است.
    وی ادامه داد: خداوند می‌فرماید شهدا زنده‌اند و در مقامات مختلف حضور دارند. در مقام دنیا هم شهدا زنده‌اند. شهدا امروز از همه ما زنده‌تر هستند و در محافظت از انقلاب اسلامی حاضرند.
    معاون شهردار مشهدمقدس تاکید کرد: در این راستا نکته‌ای بسیار قابل تامل است. این حضور باید مورد دقت قرار گیرد و باید این حضور را درک کنیم و حس کنیم. همه کسانی که نقشی در جامعه دارند باید بر زنده بودن شهدا توجه کنند و در تمام امور این مهم را لحاظ کنند.
    بختیاری افزود: در ایات الهی آمده است که هر کس در روز قیامت با پیشوای خود حضور خواهد یافت و چه سعادتی برای شهدا بالاتر از اینکه با سید شهدا در قیامت حاضر می‌شوند و از جایگاه رفیع شفاعت نیز برخوردارند.
    وی با بیان اینکه شهید آنقدر مقام دارد که می‎تواند شفاعت کند، اذعان کرد: این موضوع سعادت و فضیلتی وصف‌ناشدنی است.
    معاون شهردار مشهدمقدس در پایان ضمن تقدیر از بسیج شهرداری و شهردار مشهد مقدس برای برگزاری این مراسم گفت: امیدوارم در قیامت شرمنده شهدا نباشیم.
    لازم به ذکر است؛ پس از اینکه سرود ساخته برای ۳۶ شهید شهرداری مشهد توسط گروه سرود بچه‌های شهرک شهید رجایی و باهنر اجرا شد، تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس، به عنوان عیدی، یک دست کت و شلوار به هرکدام از اعضای این گروه سرود تقدیم کرد.
    همچنین شال بافته شده توسط خواهر شهید خدمت نوروزعلی بخشیان به شهردار مشهد مقدس هدیه شد.

    تعداد بازدید: 99
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر