• پنج شنبه،22 آذر 1397
 • ورود
اوقات شرعی
1°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 125
    کد: 148478
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
    معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد همایش آموزشی توجیهی «فرهنگ میزبانی»:

    ارتقای تصویر مشهد در ذهن زائران، افتخارآفرینی برای مشهدی‌ها به همراه دارد

    توسعه زیرساخت‌های ویژه فضاهای فرهنگی فراغت می‌تواند به افزایش ماندگاری گردشگران و زائران بینجامد.
     معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد همایش آموزشی توجیهی «فرهنگ میزبانی»:

    معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: ارتقای تصویر مشهد در ذهن زائران و گردشگران سبب می‌شود همه شهروندان مشهدی به هویت خود افتخار کنند.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، هادی بختیاری با بیان این مطلب در همایش آموزشی توجیهی «فرهنگ میزبانی» که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: ارتقای تصویر از شهروندان مشهدی در سطح ملی و فراملی از رویکردهایی است که در این دوره به آن توجه می‌شود. در واقع ارتقای تصویر مشهد در ذهن زائران و گردشگران سبب می‌شود همه شهروندان مشهدی به هویت خود افتخار کنند.
    وی در ادامه بیان کرد: نحوه برخورد با زائران این شهر نرم‌افزار تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌هایی است که برای گردشگران و زائران در دست اجرا قرار دارد.
    معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در صورت تاثیرگذاری مثبت، نقش موثری از این شهر و شهروندان در ذهن زائران و گردشگران به جا می‌ماند، گفت: در این صورت است که افراد خود به مبلغی برای این شهر تبدیل می‌شوند.
    بختیاری با تاکید بر رشد و توسعه زیرساخت‌هایی ویژه فضاهای فرهنگی فراغت و تفریح در این کلانشهر، بیان کرد: این مهم با هدف افزایش بهره‌وری فرهنگی زائران و مسافران از ظرفیت عظیم فرهنگی شهر مورد توجه قرار دارد. در عین حال توسعه زیرساخت‌های ویژه فضاهای فرهنگی فراغت می‌تواند به افزایش ماندگاری گردشگران و زائران بینجامد.

    تعداد بازدید: 125
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر