اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 123
    کد: 149124
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۰۸
    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد:

    موازی‌‎کاری آسیب جدی در حوزه ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی است

    با وجود اینکه قانون نهادها و دستگاه‌های مختلفی را در موضوع ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی مکلف کرده است، اما در عمل تنها شهرداری به این موضوع ورود پیدا کرده است.
    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد:

    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد موازی‌‎کاری را آسیب جدی در حوزه ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی دانست.
    به گزارش فرهنگشهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، احسان اصولی با بیان این مطلب در جریان مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز رسیدگی به آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری مشهد که در محل خانه سبز برگزار شد، اظهار کرد: موازی‌کاری‌هایی در حوزه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی وجود دارد که باید رفع شود. مانند آنچه در حوزه حاشیه شهر در دست اجرا است و دستگاه‌های بسیاری ورود پیدا کرده‌اند و هم‌افزایی در این خصوص وجود ندارد.
    وی با تاکید بر ضرورت هم‌پوشانی فعالیت‌ها، بیان کرد: هم اکنون کارها به صورت موازی به پیش می‌رود و ضرورت دارد بر روی تمرکزگرایی و هدف‌گرایی توجه بیشتری شود تا سرمایه‌های موجود هدر نرود.
    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با وجود اینکه قانون نهادها و دستگاه‌های مختلفی را در موضوع ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی مکلف کرده اما در عمل تنها شهرداری به این موضوع ورود پیدا کرده است.
    اصولی در خصوص دیگر آسیب موجود در این حوزه، گفت: البته در برخی موضوعات که شهرداری قوی ورود پیدا می‌کند، سایر دستگاه‌ها که باید نقش خود را ایفا کنند، عقب‌نشینی می‌کنند و این نیز آسیب دیگری است که باید رفع شود.
    وی گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری کشور در سال 97 شاهد انسجام بیشتری در این حوزه باشیم.

    تعداد بازدید: 123
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر