• پنج شنبه،22 آذر 1397
 • ورود
اوقات شرعی
1°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 149
    کد: 149365
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد:

    هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر می‌شود

    توجه به برگزاری رویدادهایی که به زیبایی و نشاط شهر کمک کنند، در طی سال و به مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.
    هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر می‌شود

    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان فردوسی طی هفته آینده خبر داد.
    به گزارش tفرهنگشهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی بختیاری با بیان این مطلب گفت: فراخوان‌هایی در طول سال، به مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف منتشر خواهد شد تا هنرمندان ایده‌های خود را در مطرح نمایند. با توجه به اینکه روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه روز بزرگداشت فردوسی نام نهاده شده، طی هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر خواهد شد و از هنرمندان دعوت می‌شود به منظور معرفی چهره فاخر حکیم ابوالقاسم فردوسی و بزرگداشت جایگاه این شاعر نام‌آور طرح‌ها و ایده‌های خود را ارائه کنند.
    وی با تاکید بر اینکه در نوروز 97 ایجاد نشاط و شادابی در دستور کار قرار داشت، بیان کرد: توجه به برگزاری رویدادهایی که به زیبایی و نشاط شهر کمک کنند، در طی سال و به مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به تمرکز کار در ایام نوروز امسال افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت می‌گیرد تا فراخوان نوروز 98 به مراتب زودتر از فراخوان نوروز امسال منتشر شود.
    بختیاری خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود از موضع فکر کردن برای مردم خارج شده و کار با مردم را برای خود تعریف کنیم.
    وی ادامه داد: در این زمینه در عرصه‌های مختلف، هنرمندان در کنار مدیریت شهری قرار می‌گیرند تا شهری اخلاقی، قانون مدار و با نشاط طراحی و اجرا شود. در واقع همه باهم، در کنار هم، برای شهرمان تلاش کنیم.
    معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، گفت: حمایت از کالای ایرانی در تبلیغات محیطی سطح شهر، برپایی جشنواره‌ها و موضوعات تئاتر دنبال می‌شود.
    بختیاری تاکید کرد: البته در این زمینه ورود مستقیم صورت نمی‌گیرد. اما تلاش می‌شود از فعالیت‌ سمن‌های مردمی، نخبگان، هنرمندان و صاحبنظران در این عرصه حمایت کنیم.
    وی در این خصوص از نخبگان عرصه‌های هنری خواست ایده‌های خود را در این زمینه عرضه کنند.

     
     

    تعداد بازدید: 149
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر