اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 95
    کد: 149433
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
    معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی در نشست طرح فرهنگ میزبانی ایرانی اسلامی:

    المان‌های نوروزی امسال شهرداری مشهد، طبیعی و نشاط آور بود

    در ایام عید نوروز شاخص‌های شهر انسانی را در مشهد شاهد بودیم. المان‌های شهری در نوروز امسال طبیعی و نشاط آور بود. این را همه همشهریان با تمام وجود حس کردند.
    معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی در نشست طرح فرهنگ میزبانی ایرانی اسلامی

    معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: المان‌های نوروزی امسال شهردای مشهد طبیعی و نشاط آور و دارای شاخصه‌های شهر انسانی بود.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید جواد حسینی شب گذشته در نشست طرح ملی فرهنگ میزبانی ایرانی اسلامی با رویکرد گردشگری سلامت و معرفی سفیران اتیسم که به مناسبت روز جهانی بهداشت، با حضور شهردار مشهد و جمعی از مسئولان استانی و شهری و خیران سلامت در هتل سی نور برگزار شد، اظهار کرد: امروز از گردشگری به عنوان یک صنعت مهم و متنوع یاد می شود به طوری که ارزش افزوده آن با صنایع نظامی برابر می‌کند.
    وی افزود: به اذعان کارشناسان، درآمدی که وجود یک گردشگر برای جامعه ایجاد می‌کند، می‌تواند با 15 بشکه نفت برابری کند به این معنی که هر 6 گردشگر می‌تواند یک اشتغال پایدار برای جامعه ایجاد کند.
    حسینی گفت: در ایام عید نوروز شاخص‌های شهر انسانی را در مشهد شاهد بودیم. المان‌های شهری در نوروز امسال طبیعی و نشاط آور بود. این را همه همشهریان با تمام وجود حس کردند.
    معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در پایان سخنان خود، بر لزوم حمایت از تشکل‌های مردمی تاکید کرد و افزود: ساماندهی سازمان‌های مردم نهاد یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت تدبیر و امید به شمار می‌رود که در این راستا، 1162 تشکل غیردولتی در سطح خراسان رضوی فعال شده است.

    تعداد بازدید: 95
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر