اوقات شرعی
2°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 151
    کد: 151536
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
    معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری اولین دوره مسابقات بزرگ فوتسال رمضان جام محلات مشهد

    جوایز در نظر گرفته شده برای تیم اول 60 میلیون تومان، تیم دوم 40 میلیون تومان و تیم سوم 20 میلیون تومان است. به سایر تیم‌های برتر مناطق نیز هدایای ارزنده‌ای تقدیم می‌شود.
     معاون سلامت و تربیت‌بدنی شهرداری مشهد خبر داد:

    معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری اولین دوره مسابقات بزرگ فوتسال رمضان جام محلات مشهد خبر داد.
    به گزارش فرهگشهر، حسن نوری بیان کرد: همزمان با فراسیدن ماه مبارک رمضان اولین دوره مسابقات بزرگ فوتسال جام رمضان در سطح محلات مشهد برگزار خواهد شد.
    وی افزود : هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد نشاط و شادابی در بین تمامی شهروندان و به‌ویژه جوانان نقاط محروم سطح شهر در راستای داشتن شهری با نشاط و همدل با پیش بینی حضور بیش از 300 تیم در این مسابقات است.
    معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: این دوره از مسابقات به همت معاونت سلامت و تربیت‌بدنی و شورای اجتماعی محلات مشهد و همکاری هیئت فوتبال مشهد برگزار می‌گردد و شهروندان می‌‎توانند با مراجعه حضوری به مناطق 13گانه شهرداری و یا سایت mahallat.mashhad.ir اقدام به ثبت‌نام نمایند .
    شایان ذکر است؛ جوایز در نظر گرفته شده برای تیم اول 60 میلیون تومان، تیم دوم 40 میلیون تومان و تیم سوم 20 میلیون تومان است. به سایر تیم‌های برتر مناطق نیز هدایای ارزنده‌ای تقدیم می‌شود.

    تعداد بازدید: 151
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر