اوقات شرعی
7°C ابری
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 51
    کد: 151634
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
    به مناسبت سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی؛

    اولین رویداد نوآفرینی دوازده رخ با محوریت فردوسی، شاهنامه و گردشگری برگزار شد

    این رویداد فرهنگی گردشگری با حضور کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، ایده‌پردازان، استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شده است.


    .
     به مناسبت سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی؛

    اولین رویداد نوآفرینی دوازده رخ با محوریت فردوسی، شاهنامه و گردشگری برگزار شد.
    به گزارش فرهنگشهر، اولین جشنواره نو آفرینی دوازده رخ به منظور توسعه هرچه بیشتر صنعت گردشگری و توجه به ابعاد مغفول آن در شهر مشهد و همچنین بهبود و رونق وضعیت کسب و کار و کارآفرینی برگزار شد.
    این رویداد با بهره‌گیری از ظرفیت‌های اصیل فرهنگی، ادبی و شاهنامه فردوسی و استفاده از تجربیات افراد و شرکت‌های موفق در این بخش برپا شد.
    اولین رویداد نوآفرینی به ابتکار معاونت گردشگری و زیارت، حمایت و همیاری معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی و موسسه فرهنگی شهرآرا با محوریت فردوسی، شاهنامه و گردشگری و با حضور مدیران شهری، کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، ایده پردازان، استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در ساختمان تالار شهر در میدان شهدای مشهد اجرایی شد.
    این رویداد فرهنگی گردشگری با حضور کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، ایده‌پردازان، استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شده و شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات متنوع گردشگری با محوریت فردوسی، شاهنامه و گردشگری به بحث و تبادل نظر پرداختند و از تجریبات موفق و کاربردی یکدیگر استفاده کردند.
    شایان ذکر است هنرمندان و کارآفرینان شاخص و برجسته همچون علی اصغر دشتی کارگردان نمایش سی، امیر حسین ماحوزی دراماتورژ این نمایش و پژوهشگر آلبوم فاخر خداوند رخش، دکتر آرین نویسنده بازی ویدیویی موفق گرشاسب و دوازده رخ، دکتر توکلی آموزنده زبان پارسی به کودکان مقیم خارج از کشور با استفاده از شاهنامه فردوسی، آیدین سلسبیلی هنرمند تجسمی و بسیاری از مفاخر دیگر نیز در این رویداد بزرگ حضور یافتند.
    گفتنی است اولین رویداد نوآفرینی دوازده رخ روز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه، از ساعت 7:30 لغایت 12:30 در محل تالار شهر واقع در میدان شهدای شهر مشهد برگزار گردید.

    تعداد بازدید: 51
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر