اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 88
    کد: 152186
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۲

    اجرای طرح سفره های مهربانی در منطقه 9

    به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 9 به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان چندین ویژه برنامه فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی در دستور کار دارد که برگزاری طرح سفره های مهربانی یکی از این ویژه برنامه ها است .
    اجرای طرح سفره های مهربانی در منطقه 9

     طرح سفره های مهربانی به همت خیرین ، مراکز اجتماعی و همچنین مساجد هرشب در ماه مبارک رمضان و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار و طی آن از روزه داران در قالب ضیافت افطاری ساده پذیرایی می گردند.
    گفتنی است ، برنامه های فرهنگی شهرداری در ماه مبارک رمضان امسال با هدف تعمیق اُنس و الفت شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان با مفاهیم قرآنی، تکریم ایتام، محرومان و نیازمندان با همکاری و بهره گیری از توان تشکل‌های مردم نهاد، ترویج نشاط معنوی در بین شهروندان و بهره مندی هرچه بیشتر شهروندان از فضایل ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
    وی با اشاره به رویکرد و توجه ویژه به مساله محله محوری تصریح کرد : در هر محله به همت ساکنین و خیرین محلی در یکی از مساجد محوری یا یکی از اماکن عمومی نسبت به برگزاری ضیافت افطاری ساده اقدام و پس از آن نمازگزاران برای بهره مندی از برنامه های قرآنی در نظر گرفته شده در مکان میدان شهدا ، توسط سرویس های در نظر گرفته شده اعزام می گردند . برنامه پایانی این طرح ، زیارت حرم مطهر رضوی و سپس برگشت خواهد بود.

    تعداد بازدید: 88
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر