اوقات شرعی
7°C ابری
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 219
    کد: 152252
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
    معاون فرهنگی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    اجرای 573 ویژه برنامه فرهنگی در 22 فرهنگسرا و مرکز فرهنگی شهر مشهد همزمان با ماه رمضان

    232 محفل قرآنی در سطح شهر مشهد تدارک دیده شده که به مرور در حال برگزاری است.

     معاون فرهنگی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    معاون فرهنگی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از اجرای 573 ویژه‌برنامه فرهنگی در 22 فرهنگسرا و مرکز فرهنگی سطح شهر مشهد خبر داد.
    به گزارش فرهنگشهر، دکترمحمد محسن مصحفی با بیان این مطلب، گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان تعداد 573 ویژه برنامه‌ متنوع برای اجرا در 22 فرهنگسرا و مرکز فرهنگی سطح شهر مشهد تدارک دیده شده که عمده این برنامه‌ها با محوریت قرآن و با موضوع تدبر در قرآن است.
    وی با اشاره به ایفای سهم مناطق 13 گانه شهرداری در اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه رمضان 97، اظهار کرد: تعداد 120 برنامه نیز در مناطق 13 گانه شهر مشهد در دست برگزاری است.
    معاون فرهنگی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: 232 محفل قرآنی در سطح شهر مشهد تدارک دیده شده که به مرور در حال برگزاری است.
    مصحفی با اشاره به تفاوت ویژه برنامه‌های رمضان 97 نسبت به سال‌های گذشته، گفت: تلاش شده ویژه برنامه‌های امسال فراگیری بیشتری به نسبت سال‌های گذشته داشته باشد و گروه‌های سنی مختلف را به عنوان مخاطب قرار دهد. در این زمینه ویژه برنامه‌های متعددی برای کودکان در نظر گرفته شده است.
    وی با اشاره به ساعات کاری فرهنگسرا، عنوان کرد: تمامی فرهنگسراها و مراکز فرهنگی سطح شهر مشهد از ساعت 7:30 لغایت 24 فعال هستند.

    تعداد بازدید: 219
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر