اوقات شرعی
7°C ابری
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 112
    کد: 152253
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
    با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان صورت می‌گیرد؛

    برگزاری دوره‌های یادگیری و توانمندسازی سازمانی در 18 عنوان

    دوره‌های عمومی از قبیل مکاتبات اداری، فرایند گزارش نویسی، استفاده از زبان بدن، مهارت سخنرانی، مدیریت جلسه و دوره‌های تخصصی از قبیل گردشگری مذهبی، مدیریت گردشگری آینده محور، مدیریت اقتصاد، صنعت گردشگری و تعاملات بین‌الملل در حوزه شهری است.
     با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان صورت می‌گیرد؛

    معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: دوره یادگیری سازمانی با هدف انتقال تجربیات سازمانی برگزار می شود.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، نرگس شالچیان با بیان این مطلب، افزود: دوره یادگیری سازمانی با هدف توانمندسازی و ارتقاء سطح آگاهی و دانش پرسنل در دو محور عمومی و تخصصی در قالب 18 عنوان برگزار می‌گردد.
    وی ادامه داد: دوره‌های عمومی از قبیل مکاتبات اداری، فرایند گزارش نویسی، استفاده از زبان بدن، مهارت سخنرانی، مدیریت جلسه و دوره‌های تخصصی از قبیل گردشگری مذهبی، مدیریت گردشگری آینده محور، مدیریت اقتصاد، صنعت گردشگری و تعاملات بین‌الملل در حوزه شهری است.
    معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه این دوره‌ها در مجموع 100 ساعت آموزش را شامل می‌شود، اظهار کرد: این موارد از ردیف آموزش‌های مدون سازمانی شهرداری مشهد مشخص شده و در تالار شهر برگزار می‌گردد.
    وی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی تا پایان سال ادامه دارد، افزود: برگزاری این دوره‌ها در راستای انتقال تجربیات در حوزه‌های مختلف فرصتی است تا افراد تخصص خود را در اختیار سایر کارکنان قرار دهند در نهایت این امر می‌تواند موجب بالا بردن سطح آگاهی، دانش و اجرای هرچه بهتر اقدامات و فعالیت‌ها گردد.
    گفتنی است دوره یادگیری سازمانی با حضور روسای ادارات گردشگری و زیارت و با هماهنگی اداره کل دفتر نوسازی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد با هدف انتقال تجربیات سازمانی به صورت هفتگی و در جلسه 90 دقیقه‌ای آموزشی برگزار می‌شود.

    تعداد بازدید: 112
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر