اوقات شرعی
16°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 45
    کد: 154650
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

    برگزاری جلسه همفکری متخصصان حوزه حجاب با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد

    جلسه همفکری و هم اندیشی کارشناسان و متخصصان حوزه حجاب و عفاف با حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد برگزار شد.
    برگزاری جلسه همفکری متخصصان حوزه حجاب با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، دکتر هادی بختیاری در این جلسه با اشاره به اهمیت تاثیر حجاب در فرهنگ زندگی شهروندی و شهرنشینی، افزود: در ایام اخیر یکسری مطالباتی در حوزه حجاب و عفاف از سوی برخی گروه های فعال فرهنگی و اجتماعی مطرح شد که منجر به برگزاری جلسه همفکری با اساتید و متخصصان حوزه حجاب و عفاف گردید.

    وی ادامه داد: هدف از برگزاری این نشست راه اندازی خانه گفتگو در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی است، تا به واسطه کارشناسان و متخصصان حوزه های مختلف، باب گفتمان و گفتگو را در مشهد باز کنیم.

    معاون فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه در موضوع حجاب در طول دوران های مختلف، اتفاق نظر کافی و لازم در میان اندیشمندان و مسوولان زیربط وجود نداشته است، اظهار داشت: ما سعی داریم به واسطه حضور اندیشمندان و متخصصان حوزه حجاب، با گفتگوهای هدفمند، راهکارهایی قابل اجرا در سطح شهر مشهد، به نهادهای مرتبط ارائه کنیم.

    وی اضافه کرد: در مجموع هدف ما این است که حجاب را به عنوان امری فرهنگی و اجتماعی در حوزه شهروندی مطرح کرده و در خصوص آن گفتمان ها منطقی و علمی و قابل اجرا ایجاد نماییم.

    گفتنی است، در این جلسه گروهی از متخصصان و اساتید حوزه علوم دینی، حجاب و عفاف راهکارهایی اجرایی را در خصوص ترویج و توسعه مبحث حجاب در جامعه مطرح کردند.

    تعداد بازدید: 45
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر