اوقات شرعی
3°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 120
    کد: 157183
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۲۸

    فصل همدلی در مشهد، از قربان تا غدیر

    در ایام پر برکت ماه ذی‌الحجه از عید قربان تا عید غدیر در مشهد مقدس «فصل همدلی» ورق خواهد خورد.
    فصل همدلی در مشهد، از قربان تا غدیر

     صبح امروز معاون فرهنگی هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد به خبرنگار روابط عمومی سازمان گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه ذی‌الحجه، در تمامی فرهنگسراها، مراکز فرهنگی، بوستان‌های بزرگ و کوچه و خیابان شهر مشهد، آیین‌های ویژه جشن و شادمانی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و خانوادگی با حضور شهروندان و زائران برگزار خواهد شد.


    محسن مصحفی افزود در طول ده شب از عید قربان تا عید سعید غدیر، در هفت بوستان بزرگ شهری مشهد، در مراسم‌‌های ویژه‌ای با حضور هنرمندان نام‌آشنای کشور، میزبان مردم خوب شهرمان هستیم.

    بوستان‌های کوهسنگی، وفا، نصرت، بهار، وحدت، چهل‌بازه و زیتون در این ایام شاهد برگزاری آیین‌های جشن و سرور خواهند بود و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در آن به اجرا درخواهد آمد. همچنین در بوستان ریحانه دو جشن ویژه بانوان برگزار خواهد شد.

    معاون فرهنگی هنری سازمان اضافه کرد بعد از نیایش روز عرفه و از صبح روز عید سعید قربان برنامه‌های سرگرم‌کننده و بانشاط خانوادگی در فرهنگسراها اجرا می‌شوند.

    رویدادهایی همچون کتابت خطبه غدیر، گذر هنر، اکران فیلم، مسابقه دومینو خانوادگی، جشنواره پرواز بادبادک‌ها، جشنواره بازی‌های بومی و محلی و جشنواره کیک، شیرینی و غذای سالم در فرهنگسراها و مراکز فرهنگی سطح شهر به اجرا در می‌آیند که جزئیات آن از طریق رسانه‌ها به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید.

    دکتر محسن مصحفی افزود در همین ایام، خیابان‌های مشهد مقدس با بیش از۳۵۰ هزار متر شمسه‌های پارچه‌ای، ریسه‌های رنگی، آویز، پرچم و بیرق آذین‌بندی خواهد شد.
    تعداد بازدید: 120
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر