اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 107
    کد: 157379
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
    باحضور رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر

    اولین نگارخانه فضای باز بوستان ملت بازگشایی شد

    آیین گشایش جشنواره عکس بوستان ملت با موضوع «بوستان ملت، تعامل مردم با محیط زیست، فرهنگ و سلامت» با حضور احسان اصولی عضو شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.
    اولین نگارخانه فضای باز بوستان ملت بازگشایی شد
    به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، آِیین گشایش جشنواره عکس بوستان ملت با موضوع «بوستان ملت، تعامل مردم با محیط زیست، فرهنگ و سلامت» با حضور احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، شورای اسلامی شهر مشهد در نگارخانه فضای باز این بوستان برگزار شد.
    عباس سیامکی، مدیر بوستان ملت در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی شهرداری منطقه یازده مشهد با اشاره به شعار مجموعه بوستان ملت در سال جدید با عنوان «بوستان ملت، پیوندگاه مردم با محیط زیست، فرهنگ و سلامت» اظهار کرد: با هدف ثبت تصویری تعامل همزمان اقشار فرهنگی و ورزشکار جامعه در مجموعه این بوستان با محیط زیست این مسابقه عکاسی برگزار شده و آثار برگزیده این نمایشگاه از سه شنبه 30 مرداد ماه تا 20 شهریور ماه در نگارخانه این بوستان در معرض دید شهروندان و زائران محترم قرار می گیرد.
    رهام رسولی، مدیر کانون عکس مشهد انجمن سینمای جوان، با اشاره به تعامل میان اهالی فرهنگ و ورزشکاران در بوستان ملت گفت: این مسابقات با همکاری کانون عکس انجمن سینمای جوانان مشهد، روزنامه شهرآرا و بوستان ملت برگزار شده و صد و پانزده عکاس جوان در مسابقه عکاسی بوستان ملت شرکت کرده‌اند و در مجموع هشتصد اثر به دبیرخانه مسابقه ارسال شده است.
    وی با بیان اینکه 57 اثر از 35 عکاس برگزیده انتخاب شده است، افزود: آثار برگزیده این مسابقه در نمایشگاه بوستان ملت در معرض دید عموم قرار گرفته و جوایز مقام اول تا سوم در مراسم اختتامیه به همراه لوح های شرکت کنندگان و برگزیدگان اهدا می شود. همچنین در مدت برگزاری این نمایشگاه اثر برگزیده از نگاه مردمی با آرای شهروندان انتخاب شده و جایزه ویژه مردمی به آن تعلق خواهد گرفت.
    رسولی با اشاره به نمایش آثار در فضای باز افزود: سازه های مخصوص نمایش این آثار از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در محوطه مقابل مجتمع امام رضا(ع) تعبیه شده و این نمایشگاه گام نخست برای ارائه آثار هنرمندان مشهدی در فضای باز بوستان ملت بوده است که امیدواریم با همکاری مدیران شهرداری به زودی شاهد نمایش آثار دیگر هنرمندان تجسمی در این نمایشگاه باشیم.

     
     
     

     

     

    تعداد بازدید: 107
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر