• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 139
    کد: 157689
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
    با برگزاری سلسله جشن های قربان تا غدیر در سطح شهر

    "نصرت" هم طعم شادی را چشید

    در برگزاری جشن های فصل همدلی در بوستان نصرت هر شب 1200 نفر از شهروندان شرکت می کنند
    "نصرت" هم طعم شادی را چشید

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، به‌همت معاونت فرهنگی شهرداری مشهد فرهنگسرای سلامت جشن بزرگ همدلی همزمان با دهه ولایت در محل پارک نصرت  و با حضور محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد، معاون فرهنگی اجتماعی و نیز استقبال پرشور زائرین و مجاورین برگزار شد.

    نیک جوانی، معاون فرهنگی اجتماعی منطقه6  و مدیر فرهنگسرای سلامت در جریان این برنامه بیان کرد: دهه ولایت ، فرصتی است تا مردم مناطق مختلف مشهد، چند‌روزی را در‌کنار هم، لبخندی بر لب داشته باشند و لحظات شادی را در بوستان‌های شهر تجربه کنند.

    وی تقویت کانون گرم خانواده، ایجاد فضای مفرح و تزریق شور و نشاط در بین خانواده ها، ارزش نهادن به جایگاه خانواده و ارتباط صمیمانه مابین فرزندان و والدین را از اهداف این جشن برشمرد و اظهار کرد: از عید قربان تا عید غدیر، هر شب از ساعت‌٢٠ تا ٢٢:٣٠ مراسم اجرا و غرفه‌ها فعال هستند و ما هر شب شاهد حضور حداقل 1200 از بازدیدکنندگان هستیم.

     معاون فرهنگی اجتماعی منطقه 6 همچنین اعلام کرد: این رویداد همراه با برپایی غرفه های آموزش مفاهیم غدیر،حمایت از زنان  سرپرست خانوار و بازی و سرگرمی ویژه کودکان همراه است.

    تعداد بازدید: 139
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر