اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 126
    کد: 157691
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
    رئیس شورای اسلامی مشهد مقدس در حاشیه جشن های فصل همدلی در بوستان نصرت عنوان کرد

    ایجاد فضای بانشاط یک ضرورت اجتماعی

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهد: باید بستر مناسب در فضاهای عمومی را فراهم کنیم تا مردم کنار هم جمع شوند و با هم مراوده و ارتباط داشته باشند.
    ایجاد فضای بانشاط یک ضرورت اجتماعی

     محمدرضا حیدری  رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در جریان جشن بزرگ همدلی که همزمان با دهه ولایت در بوستان نصرت برگزار شد در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: باید بستر مناسب در فضاهای عمومی را فراهم کنیم تا مردم کنار هم جمع شوند و با هم مراوده و ارتباط داشته باشند. باید از مناسبت ها به ویژه مناسبت های ملی و مذهبی استفاده بکنیم تا مردم در کنار هم بودن را در یک فضای شاد و با نشاط تجربه کنند.

    وی ضمن تاکید بر ضرورت اجرای چنین برنامه هایی افزود: خوشبختانه این نوع برنامه ها توسط همکاران ما در سطح شهر مشهد، پارک ها و فرهنگسراها در حال برگزاری است و امیدواریم که تداوم داشته باشد.در این حوزه یک ضرورت اجتماعی وجود دارد و تداوم آن می تواند می تواند موجب آشنایی مردم منطقه با فرهنگسراها و ظرفیت آنها شود. وقتی مردم در کنار هم هستند و شاد و با نشاط اند ارزشمند است.

    حیدری در خصوص اهمیت مشارکت شهروندان اظهار کرد: من معتقدم در مراحل و برنامه های بعد باید مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان را در برگزاری چنین برنامه هایی مشارکت دهیم. شناسایی افراد فعال در این حوزه و پیوند مردم با فرهنگسرا ها در محیط همین برنامه ها شکل  می گیرد وامیدواریم از طریق آموزش شهروندان و هدایت وسازماندهی آن ها، در برنامه های بعدی مردم مجری و برگزار کننده باشند.

    تعداد بازدید: 126
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر