اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 59
    کد: 157734
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
    یک عضو شورای شهر مطرح کرد

    در برنامه های شهری، ابتکار عمل در دست مردم است

    همزمان با دهه ولایت، محمد هادی مهدی نیا، رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد و رضادانایی معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از ویژه برنامه فصل همدلی، در بوستان وفا بازدید کردند.
    در برنامه های شهری، ابتکار عمل در دست مردم است

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، ویژه برنامه دهه ولایت با مشارکت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، در بوستان وفا در حال برگزاری است. رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهددر گفت و گو با روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، گفت: همانطور که ملاحظه می کنید استقبال مردم از برگزاری جشن ها و برنامه های ویژه ایام دهه ولایت بسیار خوب بوده است. ایجاد فضای نشاط در جامعه حلقه ی گمشده ای بود. بنده شاهد بودم که در زمانی که کاندیداهای لیست امید شورای شهر در فرایند تبلیغات انتخابات در جمع مردم حضور پیدا می کردند، یکی از خواسته های مردم، برگرداندن روحیه نشاط و شادی به شهر با رعایت چارچوب های مورد توجه در مشهد مقدس، بود.

    وی ضمن گرامیداشت ایام دهه ولایت و عید سعید غدیر، بیان کرد: شورای اسلامی شهر مشهد و سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد سعی کرده در راستای تحقق خواسته مردم، فضایی را ایجاد کند که مردم در آن حضور یابند و تعاملات اجتماعی خود را دریک محیط شاد و مفرح شکل دهند. در این ایام فرصتی فراهم شده است که مردم در چنین فضاهایی شادی و نشاط خود را به منصه ظهور برسانند.
    مهدی نیا ادامه داد: شهرداری و مدیریت شهری در بیشتر برنامه های شهری تلاش رویکرد تسهیل گری را در پیش گرفته است و تلاش می کند رویدادهای شهری با مشارکت و همکاری مردم به صورت گیرد. در این راستا هم در اجرای جشن ها و برنامه های مناسبتی و هم در سایر فعالیت ها، ابتکار عمل را به مردم واگذار کردیم و شهرداری و حوزه مدیریت شهری تنها بستر لازم بری تحقق تعاملات اجتماعی را فراهم میکند. امیدوارم با مشارکت هرچه بیشتر مردم شاهد بیشتر شدن این تعاملات باشیم.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر