اوقات شرعی
3°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 62
    کد: 157776
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۷

    مردم از فصل همدلی می گویند

    مردم به شادی و نشاط نیاز دارند و این برنامه ها شادی و نشاط را به مردم هدیه می کند.
    مردم از فصل همدلی می گویند

     "فاطمه عباسی" از حاضران در بازارچه جنت گفت: با دیدن این برنامه حس و حال گذشته در من تازه شد و برنامه بسیار خوبی است و چون محله جنت یکی از محلات قدیمی مشهد است و با توجه به فضای آن سنتی است اجرای این برنامه در آن بسیار ایده خوبی بوده است.


    "علی پور اسماعیلی" که در حال خرید از یکی از غرفه های محله جنت بود، عنوان کرد: ساکن همین محله هستیم، امروز با همسرم برای قدم زدن به اینجا آمدیم و با این طرح زیبا روبرو شدیم و خاطرات گذشته برای ما زنده شد. همسرش می گوید: چه خوب است این جشن ها و برنامه در تمام ایام سال برقرار باشد. برنامه بسیار مفرحی است.
    "سعید حسینی" از غرفه داران حاضر در محله جنت بیان کرد: استقبال مردم از اجرای این برنامه خیلی خوب بوده است و بیشتر افرادی که برای خرید به بازارچه جنت مراجعه می کنند با دیدن این برنامه می ایستند که می توانیم شادی را در چهره های آن ها ببینیم.
    " مرتضوی" یکی  ازشهروندانکه در خیابان جنت بود  اظهار کرد: با این ساکن مشهد هستم اما امشب بعد ازمدت ها به این محله آمدم و بسیار از برنامه لذت بردم. مردم به شادی و نشاط نیاز دارند و این برنامه ها شادی و نشاط را به مردم هدی می کند.
    "زهرا نعمتی" گفت: با توجه به فضای سنتی بازار جنت و اجرای این برنامه حس و حال دوران کودکی در من زنده شد. مشهد شهر زائر پذیری هست و بسیاری از آن ها برای خرید به این محله می آیند، اجرای این برنامه سنت ها و رسوم شهر مشهد را به آن ها معرفی می کند.
    یکی از حاضران در محله جنت گفت: ما از کرمانشاه از منطقه سرپل ذهاب آمدیم و روز اولی است که در مشهد هستیم. این محله و این برنامه باعث ایجاد حس و حال و خوبی در من شد و فرزندم نیز در محلی که برای سرگرمی کودکان در نظر گرفته شده است مشغول بازی است.
     
    "رضا علی اکبری" که به اتفاق خانواده در جشن بوستان وفا حاضر شده بود بیان کرد: چند شب است که برای دیدن برنامه با خانواده به اینجا می آییم وتاکنون از برنامه ها لذت بردیم. غرفه های برپاشده و محصولات غذایی و طبیعی با کیفیت هستند و قیمت ها نسبت به بازار مناسب تر است.

    "سحر عارفی" از دیگر شهروندان، عنوان کرد: ساکن این منطقه نیستیم و از طریق یکی از آشنایان از برنامه مطلع شدیم و آمدیم. برنامه های شاد و مفرحی است . بیشتر مردم در آپارتمان زندگی می کنند و کمتر فضایی برای شادی دارند. اجرای این برنامه ها برای  بهتر شدن روحیه مردم خوب است.

    "زهرا آزاد" اظهار کرد: برای سفر به مشهد آمدیم و در منزل یکی از اقوام ساکن هستیم. امشب همراه با آن ها به این مراسم آمدیم. نسبت به سال های گذشته که به مشهد می آمدیم، سرگرمی ها و برنامه های تفریحی در مشهد بیشتر شده است. 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

    تعداد بازدید: 62
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر