• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 123
    کد: 157782
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
    درجشن دهه ولایت ویژه بانوان

    فصل همدلی به ایستگاه بوستان ریحانه رسید

    ویژه برنامه فصل همدلی، با همکاری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد چهارشنبه 7 شهریورماه 1397 در بوستان ریحانه برگزار شد.
    فصل همدلی به ایستگاه بوستان ریحانه رسید

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی  شهرداری مشهد، عرب پور رئیس ادار فرهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، گفت: در راستای تعاملات اجتماعی سازنده، جشن فصل همدلی، ویژه بانوان برنامه ریزی شده است. در این برنامه  گفت و گوی اختصاصی با محوریت خطبه غدیر در نظر گرفته شده است. وی اجرای موسیقی سنتی و مسابقات شهروندی در راستای ترویج فرهنگ شهروندی را از دیگر برنامه ها عنوان کرد.

    فاطمه غیور از بانوان حاضر در بوستان ریحانه گفت: پارک ریحانه فضای مناسبی را برای تفریح  و سرگرمی بانوان ایجاد کرده است و برگزاری این جشن ها در این پارک بسیار خوب است و باعث می شود بانوان حس و حال خوبی داشته باشند.
    زهرا رستگار از دیگر شهروندان عنوان کرد: ما ساکن همین منطقه هستیم و زیاد به این پارک می آییم. تا کنون جشن های مختلفی در این پارک برگزار شده است.برای آمدن به پارک، طوری برنامه ریزی می کنیم که در زمان برگزاری جشن ها حضور داشته باشیم.

    معصومه علوی اظهار کرد: فضای پارک برای تفریحات سالم بانوان و دختران بسیار مناسب است. معمولا آخر هفته ها با بانوان محله به پارک می آییم. امروز برنامه شاد و مفرحی برگزار شده است. جشن هایی که امسال برگزار می شوند از کیفیت خوبی بر خوردارند.
    طیبه حسینی که به همراه فرزندانش به جشن آمده بود، گفت: برنامه های تفریحی ویژه بانوان باید بیشتر شود. دختران ما نیاز دارند تا درمحیطی امن و مناسب به شادی  بپردازند. چه خوب است این برنامه به ویژه برای بانوان گسترده تر شود و اطلاع رسانی بیشتری صورت گیرد.
    تعداد بازدید: 123
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر