• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 98
    کد: 161169
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۰۲

    اولین جشنواره عکس بوستان ملت برگزیدگان خود را شناخت

    اختتامیه اولین جشنواره عکس «بوستان ملت» شنبه‌شب با حضور رضا دانایی، مدیر اجتماعی و امور مناطق معاونت فرهنگی ‌اجتماعی شهرداری، نسرین شاه‌محمدی، رئیس انجمن سینمای جوان، عباس سیامکی، مدیر بوستان ملت و جمعی از هنرمندان و عکاسان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی امام‌رضا(ع) برگزار شد. این جشنواره که شامل ۵۴عکس از ٣۵عکاس بود با شناخت برگزیدگان خود به کارش در بوستان ملت پایان داد.
     اولین جشنواره عکس بوستان ملت برگزیدگان خود را شناخت

      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی،معاون اجتماعی و امور مشارکتهای سازمان، ضمن تشکر از برگزارکنندگان این جشنواره و هنرمندان شرکت‌کننده، بر ضرورت فعالیت‌های فرهنگی در بوستان‌ها تاکید کرد و گفت: بوستان‌های بزرگ باید به محیط‌های اجتماع‌محور تبدیل شوند تا مردم در آن‌ها با یکدیگر تعامل داشته باشند. 

     وی با اشاره به طرح راه‌اندازی خانه گفت‌وگو در جلسه شورای شهر، ادامه داد: جامعه امروز ما به راه‌اندازی خانه‌ای برای گفت‌وگو نیاز دارد همچنین ابزارهای بسیار زیادی می‌توانند فضای گفت‌وگو را فراهم کنند. در این بین هنر عکاسی یکی از راه‌های گفت‌وگوست. 
     در ادامه عباس سیامکی، مدیر بوستان ملت، دلیل برگزاری این رویداد فرهنگی در پارک را این‌گونه بیان کرد: تمام فعالیت‌های ما در بوستان ملت، حول شعار «بوستان ملت؛ پیوندگاه محیط‌زیست، فرهنگ و سلامت» می‌چرخد، بنابراین علاوه‌بر تلاش برای حفظ محیط‌زیست، پرداختن به فضاهای فرهنگی و سلامت را در دستورکار خود قرار داده‌ایم. در پایان در ادامه مراسم برگزیدگان جشنواره عکس بوستان ملت تقدیر شد. 
    براساس رای هیئت داوران، علی بهمنی نفر سوم، ابوذر بهراد نفر دوم و آرزو میرزادوستی نفر اول این جشنواره معرفی شدند. همچنین در این مراسم از آثار آروین فتحی، محمد موسوی و الهام صادقی تقدیر شد و در بخش آرای مردم، علی بیهقی، خسرو صفری و بهاره انصاری به‌ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
    تعداد بازدید: 98
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر