اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 80
    کد: 163233
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
    به مناسبت روز جهانی مبارزه علیه خشونت زنان

    اولین همایش "حقوق زن در جامعه" برگزار شد

    خشونت‌ها علیه زنان به هر شکلی که انجام شود، می‌تواند برای مدت طولانی پیامدهای منفی فیزیکی یا احساسی به همراه داشته باشد.
    اولین همایش "حقوق زن در جامعه" برگزار شد

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد؛ اولین همایش "حقوق زن در جامعه" دیروز در شهرداری منطقه هفت برگزار شد.

    در این جلسه دادگستر، مشاور حقوقی دادسرای خانواده به بررسی مصادیق و مبانی خشونت علیه زنان و انواع خشونت و راه های مقابله با آن پرداخت و در خصوص راهکارهای آن به بحث و گفتگو با مخاطبین خود پرداخت.

    این جلسه به مناسبت روز جهانی رفع خشونت علیه زنان ، توسط واحد فرهنگی برگزار شد و همکاران خانم شهرداری منطقه هفت درآن حضور داشتند. مشاور حقوقی دادسرای خانواده بیان کرد: زنان به شیوه‌های مختلف مورد خشونت و سوء استفاده قرار می‌گیرند؛ از آزار و خشونت فیزیکی گرفته تا سوء استفاده مالی و آزار جنسی و قاچاق. خشونت‌ها علیه زنان به هر شکلی که انجام شود، می‌تواند در دراز مدت پیامدهای منفی فیزیکی و احساسی به همراه داشته باشد.

    وی در ادامه به برخی از شیوه های خشونت و سوء استفاده از زنان پرداخت و در انتهای جلسه به راههایی برای کاهش خشونت علیه زنان پرداخت و خاطر نشان کرد شماره سه رقمی 123 " اورژانس اجتماعی" و همچنین کانون هایی که برای حمایت از حقوق زنان در مشهد تشکیل شده می تواند در این مسیر کنار بانوان شهرمان باشند .

     
    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر