اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 46
    کد: 164183
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
    با هدف خدمت رسانی بیشتر به مناطق کم برخوردار

    ساخت مجموعه آبی شهید قربانی در منطقه 4 دوباره کلید خورد

    مجموعه آبی شهید قربانی در سه طبقه و با اعتباری حدود 60 میلیارد ریال در محله پنجتن با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.
    آغاز مجدد پروژه احداث مجموعه آبی شهید قربانی در منطقه 4

     شهردار منطقه 4 مشهد از ادامه عملیات اجرایی پروژه احداث مجموعه آبی شهید قربانی در این منطقه خبر داد. 
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: پروژه مجموعه آبی شهید قربانی تا مرحله بتن ریزی و اجرای سقف پیش رفته بود که با توجه به رفع موانع موجود، عملیات اجرایی این پروژه در آذر ماه از سر گرفته شد.

    ارتقاء سطح سلامت و رفاه جامعه و توزیع متوازن خدمات از اهداف احداث مجموعه آبی شهید قربانی است که پس از نیازسنجی از شهروندان و بررسی های لازم، احداث این پروژه به منظور ارائه خدمات مطلوبتر رفاهی و ورزشی در حاشیه شهر، در دستور کار سازمان اجتماعی فرهنگی و شهرداری منطقه قرار گرفته است.

    براساس پیش بینی های صورت گرفته و با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، پروژه احداث استخر شهید قربانی تا پایان سال آینده جهت استفاده شهروندان آماده بهره برداری خواهد شد. شهردار منطقه چهار مشهد ضمن ارائه گزارشی از این مجموعه آبی تصریح کرد: عملیات احداث پروژه مجموعه آبی شهید قربانی در زمینی به وسعت بیش از 4 هزار و 600 متر مربع و زیربنایی بیش از 4 هزار متر مربع ساخته می‌شود.


    این مجموعه دارای امکاناتی از قبیل دو استخر مجزا برای استفاده همزمان بانوان و آقایان، استخر کودکان، سونای خشک و سونای بخار، جکوزی، لابی مجزا، رختکن و سرویس بهداشتی، بوفه، سالن بدنسازی ، بخش های اداری و ... است.


    وی در پایان با تاکید بر این که با بهره برداری از این مجموعه دسترسی شهروندان در محدوده بلوار پنجتن به استخر و امکانات رفاهی آن به سهولت صورت خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: مجموعه آبی شهید قربانی در سه طبقه و با اعتباری حدود 60 میلیارد ریال در پنجتن 48 (نبش شهید قربانی 3) با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است. 

    تعداد بازدید: 46
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر