• یکشنبه،31 شهریور 1398
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 69
    کد: 165576
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
    رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد:

    دستان شوراهای اجتماعی محلات باید در دستان شورای شهر باشد

    فیضی عضو شورای اسلامی شهر: در جلسات فصلی شوراهای اجتماعی محلات مناطق نظرات تمامی اعضای شورا در خصوص مشکلات محلات جمع‌آوری خواهد شد و براساس اولویت و مهم‌ترین مشکل از نزدیک به بازدید محلات می رویم و آنها را پیگیری و رسیدگی می‌کنیم.
    دستان شوراهای اجتماعی محلات باید در دستان شورای شهر باشد

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در نشست در فصلی شوراهای اجتماعی محلات منطقه 2 با بیان اینکه این منطقه دارای بافت دوگانه برخوردار و کم برخوردار است، گفت: ما در مدیریت شهری جدید و شورای پنجم اولویت خدمت‌رسانی و ارتقای سطح رفاه اهالی مناطق پیرامونی قرار داده‌ایم.
    وی افزود: مردم مناطق پیرامونی و حاشیه شهر را زنان و مردان مومن و انقلابی تشکیل داده‌اند که ما در شورای اسلامی پنجم مدافع حقوق آنان خواهیم بود.
    رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد تصریح کرد: در جلسات فصلی شوراهای اجتماعی محلات مناطق نظرات تمامی اعضای شورا در خصوص مشکلات محلات جمع‌آوری خواهد شد و براساس اولویت و مهم‌ترین مشکل از نزدیک به بازدید محلات می رویم و آنها را پیگیری و رسیدگی می‌کنیم.
    فیضی با بیان اینکه دستان شوراهای اجتماعی محلات باید در دستان شورای شهر باشد، گفت: ما می‌توانیم همه مشکلات را با مشارکت، صبر و شکیبایی و اولویت‌بندی از سر راه برداریم و با اراده بیشتر خدمتگذار زائران و مجاوران امام رضا(ع) باشیم.
    در ادامه شهردار منطقه 2 مشهد نیز گفت: با گسترش شهرها و شهرنشینی طبیعتا انجام همه امور با منابع انسانی و امکانات ادارات دولتی کار سختی است و شوراهای اجتماعی محلات نقش موثری در خدمت رسانی مطلوبتر خواهند داشت.
    جلال قربانی افزود: شوراهای اجتماعی محلات نمایندگان حقیقی و حقوقی شهروندان و پل ارتباطی میان مردم و شهرداری محسوب می‌شود که می‌توانند در بسیاری از برنامه‌ریزی‌های شهری کمک شایانی داشته باشند.
    وی گفت: برای تصمیمات کلانشهری باید به جزئیات توجه کرد که این موثر نمی‌شود مگر وقتی که مردم خودشان در قالب شورای محلات مشارکت داشته و تصمیم گیری کنند.
    در ادامه جلسه پرسش و پاسخی میان اعضای شوراهای اجتماعی محلات منطقه 2 با مسوولان انجام شد که در آن نمایندگان محلات جانباز، عامل، آیت الله عبادی، ایثارگران، نوید و فدک در خصوص مشکلات موجود در محله خود پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کردند.
    گفتنی است این نمایندگان مسائلی از قبیل کمبود فضای سبز، کمبود فضاهای ورزشی برای بانوان، مشکلات طرح الیت، آسفالت معابر، نبود اعتبارات کافی برای شورای اجتماعی محلات و ... مطرح کردند.

    تعداد بازدید: 69
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر