اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 61
    کد: 165921
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
    معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    پخش مستقیم بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا در فرهنگسراهای مشهد

    هدف از پخش زنده مسابقات فوتبال تیم ملی، تلاش برای ایجاد فضای پر شور و با نشاط و رقم زدن لحظات شاد با همراهی خانواده ها است
    پخش مستقیم بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا در فرهنگسراهای مشهد

     معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از پخش مستقیم بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا از فرهنگسراهای شهر مشهد خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مصحفی با بیان این مطلب، گفت: بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا در سال 2019 از هفدهم  دی ماه آغاز می‌شود و براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این مسابقات در 7 فرهنگسرای شهر به صورت زنده پخش خواهد شد.
    وی افزود: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، فرهنگسرای غدیر در بولوار شهید رستمی، فرهنگسرای انقلاب واقع در پنجتن 45، فرهنگسرای کودک و آینده در کوهسنگی، فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن در خیابان شریعتی 45، فرهنگسرای امت در بولوار ولایت، فرهنگسرای رسانه در بولوار هفت تیر و فرهنگسرای قرآن و عترت در بولوار خواجه ربیع میزبان شهروندان مشهد و علاقه مندان به تماشای فوتبال خواهد بود.
    معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: هدف از پخش زنده این مسابقات، تلاش برای ایجاد فضای پر شور و با نشاط و رقم زدن لحظات شاد با همراهی خانواده ها است. 
    گفتنی است، تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 در گروه D قرار دارد و با عراق، ویتنام و یمن هم گروه است. بازی‌های تیم ملی کشورمان در این گروه به این شرح است:
    ایران – یمن (17 دی) ساعت 19:30 ورزشگاه بن زاید ابوظبی 
    ویتنام – ایران (22 دی) ساعت 14:30 ورزشگاه آل نهیان ابوظبی 
    ایران – عراق (25 دی) ساعت 19:30 ورزشگاه آل مکتوم دبی 

    تعداد بازدید: 61
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر