اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 32
    کد: 166098
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

    شهرداری مشهد و تهران، همکاری از جنس تبادل تجربه

    هادی بختیاری معاون شهردارو رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه تبلیغات و شانزدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری، گفت: فضای تبلیغاتی شهر تهران را رصد می‌کنیم و بین شهرداری‌ها تبادل تجربه وجود دارد.
    تهران از زیبایی های زیادی برخوردار است/ شهرداری مشهد و تهران در بسیاری فعالیت ها تبادل تجربه دارند

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، هادی بختیاری معاون شهردار در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه تبلیغات و شانزدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری، گفت: معتقدم طرح هایی که در سازه های تبلیغات محیطی اجرا می شود، متوسط است و باید قوی‌تر روی طرح ها کار شود.

    وی با اشاره به اینکه بر اساس جغرافیا، شهرهای مشهد و تهران تفاوت های متنوعی با یکدیگر دارند، گفت: بین این دو شهر از نظر اجتماعی و فرهنگی نیز تفاوت های زیای وجود دارد به این منظور که مشهد قطب فرهنگی، مذهبی و گردشگری و تهران قطب اقتصادی و سیاسی در کشور به شمار می رود، بدون تردید شهرداری مشهد و تهران در انواع فعالیت ها با یکدیگر تبادل تجربه دارند، برای انجام برخی فعالیت ها دوستان ما در مشهد سعی می کنند از نقاط قوت و ضعف اقدامات صورت گرفته در شهر تهران آسیب شناسی هایی انجام دهند و بعد آن را به مرحله اجرا برسانند.

    بختیاری با بیان اینکه سهم طبقات اجتماعی و فرهنگی در شهر مشهد نیز با تهران متفاوت است، تاکید کرد: در راستای رشد و توسعه فضای اقتصادی و سیاسی زمینه های بسیار خوبی در شهر مشهد داریم اما بر اساس برخی الزامات رنگ و بوی این شهر باید متفاوت از دیگر شهرها باشد.

     

     بختیاری ادامه داد: بدون تردید فضای تبلیغاتی شهر تهران را رصد می کنیم. به نظرم کمپین قرار ما، خط سفید و دیگر کمپین ها اقدام بسیار خوبی بود.

     

    وی با بیان اینکه بدون شک تهران از زیبایی های زیادی برخوردار است، تصریح کرد: اما انتظارم از شهر تهران به عنوان پایتخت کشور بیشتر است چراکه جایگاه این شهر با دیگر شهرهای کشور تفاوت دارد.

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر