اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 36
    کد: 170369
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
    به همت اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه شهرداری منطقه2 برگزار شد

    اختتامیه سومین دوره لیگ کشتی محلات شهرداری مشهد

    اختتامیه لیگ کشتی محلات با حضور شهردار و چندتن از اعضای شورای شهر برگزار شد.
    اختتامیه سومین دوره لیگ کشتی محلات شهرداری مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، این مسابقه در دو رده سنی نوجوانان و جوانان، میان دو تیم مرحوم سید جعفر موسوی و فرش مشهد برگزار شد. هر هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه، حدود 900 کشتی‌گیر در 60 روز به رقابت پرداختند و جمعه 17 اسفندماه جشن اختتامیه این مسابقات با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز برگزار شد.

    از مهم‌ترین اتفاقات این جشن، قول حمایت از کشتی و ورزش قهرمانی از سوی محمدرضا کلایی شهردار مشهد به کشتی‌گیران حاضر در این مراسم بود. 

     احسان اصولی رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی مشهد، سیدمسعود ریاضی، علیرضا شهریاری، مجتبی بهاروند از اعضای شورای شهر و حسن نوری معاون تربیت بدنی و سلامت شهرداری مشهد حاضران در این اختتامیه بودند.

    در پایان این مراسم از مسعود ریاضی رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی و عضو شورای اسلامی شهر  به‌دلیل حضور مستمر و همراهی در برگزاری این مسابقه، با اهدای تندیس چهره ایشان توسط جلال قربانی شهردار منطقه 2 تقدیر به عمل آمد. 

    شایان ذکر است که هر مرحله از برگزاری این مسابقه کشتی، مزین به نام پیشکسوتان کشتی خراسان بود. در انتهای این مراسم 12 نفر از این پیشکسوتان با اهدای تابلو سیاه قلم با تصویر آنان مورد تقدیر قرار گرفتند. از خانواده پهلوان عباس گلمکانی که سومین دوره لیگ کشتی محلات بنام ایشان بود با تندیس و تابلو سیاه قلم از چهره ایشان تقدیر شد.

    این مسابقه به همت اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه شهرداری منطقه 2 برگزار شد.

     

     

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر