اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 40
    کد: 170951
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
    رئیس اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد خبر داد

    نصب ۸۰۰ پلاک افتخار شهدا در محلات مشهد

    با نصب پلاک افتخار شهید مدافع حرم «جواد جهانی» تعداد پلاک‌های افتخار در محلات به هشتصد عدد رسید.
    نصب ۸۰۰ پلاک افتخار شهدا در محلات مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، هشت‌صدمین پلاک افتخار شهدای محلات مشهد، در مراسمی همزمان با روز بزرگداشت شهدا، با حضور خانواده های معظم شهیدان مدافع حرم، جمعی از مسئولان شهری، فرماندهان نواحی سپاه و اهالی محله پیروزی مشهد، ضمن  تقدیر از خانواده شهید جواد جهانی، بر سر در منزل این شهید مدافع حرم نصب و رونمایی شد. 

     این شهید مدافع حرم که از کارکنان موسسه فرهنگی هنری خراسان بود، آبان ماه 95 در منطقه حلب سوریه به شهادت رسید.  

    در این مراسم رئیس اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد گفت: مشهدالرضا(ع) بیش از ۱۲هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده است و طبق آمار، بیشترین شهدای مدافع حرم را دارد و این افتخار باید برای اهالی مشهد و محله های شهر باقی بماند.

    مجتبی منتظری با اشاره به این که شهرداری در خصوص تکریم و هویت بخشی به محله‌ها و معابر دو هدف مهم را دنبال می‌کند، گفت: یکی از اهداف این است که اسامی شهدا را در معابر شهر داشته باشیم و دوم این که پلاک افتخار هر شهیدی بر سر در منزلش در محلات نصب شود.

    وی با اعلام این که تاکنون شهرداری بیش از ۹هزار معبر شهر از ۴۰هزار معبر را به اسم شهدا نام‌گذاری کرده است، گفت: 3هزار شهید دیگر باقی مانده اند که برای نام گذاری معابر به اسم آن‌ها، نیاز به رضایت خانواده و ‌محل‌یابی مناسب در سطح شهر داریم.

    تعداد بازدید: 40
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر