اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 63
    کد: 171660
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

    اجرای بیش از ۳۱ هزار مترمربع نقاشی دیواری در طرح پویش رنگ‌ها

    در طرح «پویش رنگ‌ها» از کمک تشکل‌های مردمی و گروه‌های دانشجویی برای زیباسازی دیوارها و پیاده‌روهای خیابان‌های فرعی پرتردد، به ویژه مراکز محله استفاده می‌شود.
    اجرای بیش از ۳۱ هزار مترمربع نقاشی دیواری در طرح پویش رنگ‌ها

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی با بیان این مطلب، گفت: با مشارکت شهروندان مشهدی در سطح محلات شهر، 31 هزار و 55 مترمربع از دیوارهای شهر در قالب طرح پویش رنگ‌ها رنگ‌آمیزی شد. همچنین دو پارکینگ خسروی و بیمارستان امام رضا علیه السلام نیز به متراژ ۲۰۰۰ مترمربع توسط هنرمندان در طرح پویش رنگ‌ها ‌آمیزی شدند.
    وی خاطرنشان کرد: در طرح «پویش رنگ‌ها» از کمک تشکل‌های مردمی و گروه‌های دانشجویی برای زیباسازی دیوارها و پیاده‌روهای خیابان‌های فرعی پرتردد، به ویژه مراکز محله استفاده می‌شود.
    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: تامین رنگ مورد نیاز و کارشناس هنری تنها خدمتی است که توسط شهرداری انجام می‌شود و رنگ‌آمیزی و زیباسازی بر عهده مردم است. همچنین در حال حاضر گروه‌های دواطلب از سوی مناطق معرفی می‌شوند و 37 مجموعه پوشش دهنده توان‌یابان نیز در این زمینه همراهمان بودند. 
    گفتنی است همزمان با برگزاری جشنواره خانه بهار، از پویش‌های مردمی و تشکل‌های دانشجویی درخواست شده طرح پیشنهادی خود را برای زیباسازی شهر ارائه دهند. در این اقدام که پویش رنگ‌ها خوانده می‌شود، از کمک تشکل‌های مردمی، سازمان‌های مردم‌نهاد و گروهای دانشجویی برای زیباسازی دیوارها و پیاده‌روهای خیابان‌های فرعی پرتردد، به ویژه مراکز محله استفاده می‌شود.

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر