• چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 21
    کد: 172431
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
    ادای احترام به جانبازان در برنامه های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری

    در محضر سروقامتان فداکار

    همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، سروهای راست قامت و جانبازان فداکاری که دنیای خود را برای دفاع از کیان دین و کشور ایثار کرده اند؛ در آیین های مختلفی به همت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد مورد تکریم و تقدیر قرار گرفتند.
    بزرگداشت روز جانباز

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مصادف با بزرگداشت روز جانباز و اعیاد شعبانیه ویژه برنامه‌های متنوعی از جمله مراسم دیدار و تقدیر از جانبازان خراسان‌رضوی با حضور خانواده‌های آنان به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری برگزار می‌شود.

    مراسم بزرگداشت روز جانباز با مشارکت هیئت جانبازان جامعه العباس(ع) در منطقه 2، سه‌شنبه 20 فروردین بعد از نماز مغرب و عشا در سالن شهید بهشتی با حضور 3000 نفر از خانواده جانبازان و مسئولین شهری برگزار شد.

    دیدار با جانبازان اعصاب و روان در منطقه 6، روز چهارشنبه 21 فروردین‌ماه ساعت 8:30 صبح در مرکز بازتوانی جانبازان خراسان رضوی با حضور 60 تن از جانبازان سرافراز این مرکز و با حضور معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری و چندتن از اعضای شورای اسلامی مشهد برگزار شد.

    همچنین به منظور تکریم و تجلیل از فداکاری‌های جانبازانی که از کارکنان شهرداری مشهد هستند و خانواده‌های ایشان مراسمی با مشارکت اداره رفاه، مقارن با چهارشنبه 21 فروردین 98 بعد از نماز مغرب و عشا در رستوان کوهسنگی تالار الماس با حضور 500 نفر از خانواده جانبازان برگزار خواهد شد.

    صبح روز پنچشنبه به همت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، جمعی از مدیران شهری به دیدار جانبازان آسایشگاه امام خمینی (ره) دربوستان ملت خواهند رفت و به این دلاوران سرافراز ادای احترام خواهند کرد.

    گفتنی است در آخرین روز هفته نیز مراسم بزرگداشت و تجلیل از جانبازان قطع نخاعی (گروه اخوت) به میزبانی سازمان اجتماعی فرهنگی با حضور 200 تن از این عزیزان برگزار خواهد شد.

    تعداد بازدید: 21
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر