اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 71
    کد: 173463
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
    در اختتامیه جشنواره خانه بهار 98 معرفی شدند

    برگزیدگان دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد

    دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد، خانه بهار 98 عصر روز پنجم اردیبهشت‌ماه با حضور جمعی از مدیران شهر مشهد و هنرمندان به کار خود پایان داد.
    اختتامیه خانه بهار 98

     در مراسم اختتامیه خانه بهار 98 برگزیدگان بخش هنرهای نمایشی به ترتیب زیر معرفی شدند:

    نمایش « غول بابا » در بخش صحنه‌ای کودک و نوجوان، به سرپرستی مهدی سیم ریز و محبوبه پاداش، اثر «به مقیاس یک سرزمین» در بخش خیابانی به سرپرستی مصطفی کولیوندی، نمایش« رزم و بزم» به سرپرستی محمد بهاگیر در بخش آئینی و در بخش میدانی و شاهنامه‌خوانی نیز اثر «سبز، سفید، سرخ» به سرپرستی شهرام مسعودی.

    همچنین جایزه ویژه بخش شاهنامه‌خوانی نیز به «پیام‌آوران صلح و دوستی» به سرپرستی معصومه رمضانی رسید.

    در بخش آذین‌بندی جایزه بهترین طرح نصیب «سرو نوشتارهای بهاری» از امیر فرید شد و تقدیرنامه بهترین اجرا به رزا نیک ذات برای اجرای اثر «جامه نو بر تن شهر» رسید.

    برگزیده بخش المان‌های موقت شهری برای بهترین طرح و اجرا خانم نیک‌فرجام برای اثر «بهترین خاطره» بود و طرح «باغ گل» خانم بروفر در بخش نقاشی دیواری جایزه اول را از آن خود کرد.

    دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد، خانه بهار 98، در حالی به‌طور نمادین با اعلام برگزیدگان آثار بخش‌های مختلف و تقدیر از آن‌ها عصر روز گذشته به کار خود پایان داد که هنوز بخش‌هایی از جشنواره از قبیل بخش عکس در حال اجرا می‌باشند.

    اجرای برنامه توسط محمدرضا شهیدی فر، مجری مشهدی الاصل و همچنین اجرای کنسرت موسیقی زنده توسط گروه کامل کیوان ساکت، هنرمند مشهدی و بین‌المللی کشورمان ازجمله جذابیت‌های خاص این مراسم بود.

    تعداد بازدید: 71
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر