• چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 89
    کد: 173705
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
    اطلاعیه برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان منتشر شد

    ورزش و هیجان در بهار جان‌ها

    برنامه ها و مسابقات ورزشی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در ماه مبارک رمضان، در جشنوراه بهار جان‌ها برگزار خواهد شد و با اهدای ۱ میلیارد و 200 میلیون ریال جایزه نقدی از تیم های برتر تقدیر خواهد شد.
    جام ورزشی رمضان ، بهار جان‌ها

    به گزارش ایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، معاونت سلامت و تربیت‌بدنی این سازمان در نظر دارد، با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و اجرای جشنواره «رمضان، بهار جان‌ها» برای پرکردن اوقات فراغت علاقه‌مندان به ورزش، مسابقات ویژه گروه‌های سنی مختلف برگزار کند. 

    این مسابقات در رشته‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال (ویژه بانوان و آقایان در رده سنی آزاد)، فوتبال گل‌کوچک (ویژه آقایان در رده‌های سنی جوانان و امید)، مسابقات رشته فوتسال به میزبانی سالن های ورزشی گلسا، یاس، بهشت، جهاد مغنیه، سرافرازان، شهدای شهرداری و شهید بهشتی و مسابقات رشته بسکتبال به میزبانی خانه بسکتبال مشهد برگزار می‌شود. 

     مسابقات رشته والیبال در رده بانوان به میزبانی مجموعه ورزشی امید و زندگی، در رده آقایان به میزبانی سالن ورزشی مهران و مسابقات رشته گل کوچک به میزبانی اماکن ورزشی روباز سطح شهر مشهد اجرا می‌شود.

    تیم‌های ورزشی متقاضی شرکت در رشته فوتسال، جهت ثبت نام باید به مجموعه‌های ورزشی محل برگزاری رقابت‌ها، مراجعه کنند. همچنین متقاضیان شرکت در مسابقات رشته‌های بسکتبال و والیبال برای ثبت نام به دفتر مرکزی هیات مربوطه (استان) در رشته مورد نظر، مراجعه کنند. گفتنی است ثبت‌نام رشته‌گل کوچک در ادارات تربیت بدنی مناطق سیزده‌گانه انجام می‌شود و دارا بودن بیمه ورزشی جهت شرکت در مسابقات جام رمضان الزامی است.

    زمان ثبت نام مسابقات جام رمضان، از روز چهارشنبه ۱۱ تا شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه انجام می‌شود. به منظور تجلیل از تیم‌های برتر مسابقات جام رمضان، مبلغ ۱ میلیارد و 200 میلیون ریال جوایز نقدی در نظر گرفته شده است.

     

    تعداد بازدید: 89
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر