اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 53
    کد: 173847
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۲
    با مشارکت معاونت اجتماعی و مشارکت‌ها محقق شد

    ساماندهی 4050 نفر از افراد آسیب‌دیده اجتماعی در خانه سبز

    هدف اصلی ما این است که افراد بی‌سرپناه در سطح شهر آسیب نبینند و با حفظ کرامت انسانی به ویژه در فصول سرد سال و شرایط نامطلوب جوی، از حداقل امکانات شهروندی برخوردار شوند.
    آمار ساماندهی افراد در خانه سبز

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از ساماندهی افراد آسیب‌دیده در 40روز گذشته (از فرودین‌ماه سال 98 تا 10 اردیبهشت‌ماه) خبر داد.

    رضا دانایی در ادامه افزود: افرادی که به نوعی در معرض آسیب‌های اجتماعی هستند، جمع‌آوری و تا زمان رسیدگی به وضعیت آنها و تعیین تکلیف در این مکان به‌طورموقت نگهداری می‌شوند.

    وی با اشاره به اینکه 3900 نفر از افراد ساماندهی شده در این مرکز مرد بوده و 150 نفر از آنان زن هستند، بیان کرد: هدف اصلی ما این است که افراد بی‌سرپناه در سطح شهر آسیب نبینند و با حفظ کرامت انسانی به ویژه در فصول سرد سال و شرایط نامطلوب جوی، از حداقل امکانات شهروندی برخوردار شوند. 

    گفتنی است که در این بازه زمانی 2 نفر از این افراد برای مداوا به بیمارستان منقل شدند. برای 6 نفر بلیط برگشت به شهر خودشان تهیه شده و 20 مورد تحویل به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند. 171 مورد اعزام به کمپ ترک اعتیاد بوده و 31 نفر در اردوگاه اتباع خارجی واقع در حسن‌آباد ساماندهی شدند. 

    تعداد بازدید: 53
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر