اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 61
    کد: 175136
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
    به همت معاونت گردشگری و زیارت محقق شد

    سفر به دنیای ماقبل تاریخ در مشهد

    موزه خصوصی با موضوع فسیل‌های جانوران ماقبل تاریخ موجود در استان خراسان راه‌اندازی می‌شود.
     سفر به دنیای ماقبل تاریخ در مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از راه‌اندازی اولین موزه «سفر به دنیای ماقبل تاریخ» خبرداد. 

    نرگس شالچیان با اشاره به راه‌اندازی این موزه خصوصی در مشهد افزود: در راستای حمایت از ظرفیت‌های مجموعه‌داران و با پیگیری‌های انجام شده، مکانی برای راه‌اندازی این موزه به بخش خصوصی تخصیص داده شد تا برای اولین بار فسیل‌های جانوران ماقبل تاریخ موجود در استان خراسان به نمایش عموم گذاشته شود.

     طراح و مدیر موزه سفر به دنیای ماقبل تاریخ در این رابطه گفت: موزه سفر به دنیای ماقبل تاریخ با هدف آشنایی عموم مردم با سرگذشت نخستین موجودات از بدو آفرینش تا به امروز، گنجینه‌ای ارزشمند از فسیل‌ها و آثار موجودات زنده را به نمایش گذاشته است.

    پوریا واعظ‌نیا تصریح کرد: در این مکان می‌توان آثار جانوران نابود شده‌ای مانند دایناسورها را از نزدیک دید و از دلایل انقراض گونه‌های مختلف جانداران مطلع شد. در این موزه چندین مسیر ماجراجویانه پیش‌بینی شده است که با حل مسئله‌ها می‌توان از لذت یک بازدید اکتشافی و هیجانی بهره برد.

    وی افزود: این طرح به صورت آزمایشی و با حضور معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری در محل زیرگذر پارک ملت راه‌اندازی و اجرا شد و به زودی برای بازدید عموم شهروندان آماده شود.

    تعداد بازدید: 61
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر