• چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 50
    کد: 176322
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
    معاون شهردار مطرح کرد

    منشور حقوق شهروندی ضمانتی برای حقوق شهروندان مشهدی

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: منشور حقوق و تکالیف شهرنشینی تضمین کننده رعایت و اجرای حقوق شهرنشینان در شهر است.
    جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرداری مشهد

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مهدی زارعی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرداری مشهد که در سالن شهدا برگزار شد، افزود: یکی از دستاوردهای شورای پنجم و مدیریت شهری در مشهد، تدوین، تبیین و تکمیل منشور حقوق شهروندی است و این منشور تضمین کننده حقوق شهروندی در شهر است.

    وی بیان کرد: باید مشهد را مجزا از سایر شهرها در پیشرو بودن رعایت حقوق شهروندی بدانیم و از شروع به کار شورای پنجم اسلامی شهر اتفاقات خوبی را در این حوزه رقم زده‌ایم.

    زارعی با اشاره به اینکه از سال 96 کار تدوین و تهیه این منشور شروع شد، افزود: این گام ارزشمند به همت مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد، کمیسیون حقوقی شورا و سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد کلید خورد و در اسفند ماه 96 پیش نویس منشور رونمایی شد.

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه به مرور تدوین منشور نیز در دستور کار قرار گرفت، گفت: همچنین فعالیت‌های پژوهشی مرتبط توسط پژوهشکده ثامن اجرا و منشور حقوق و تک الیفشهرنشینی تکمیل شده است.

    زارعی بر ضرورت هم افزایی در این زمینه تاکید کرد و گفت: برای دستیابی به نتیجه مطلوب در این خصوص ضروری است که دستگاه‌های دخیل در این امر با هم مشارکت کنند و کار را بیشتر وارد حوزه عملیاتی نمایند.


     

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر