• چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 79
    کد: 176964
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
    معاون اجتماعی و مشارکت‌ها سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری خبرداد

    طرح رایگان تلاش برای دانش‌آموزان مناطق پیرامونی

    این طرح در راستای ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی در مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد و ایجاد شرایط مطلوب برای مطالعه و رشد تحصیلی در ایام نوروز برای عموم شهروندان در مناطق پیرامونی و کم‌برخودار در نظر گرفته شده است.
    فاز دوم طرح تلاش

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی در این رابطه گفت: پس از استقبال بی نظیر دانش آموزان از دور اول طرح بزرگ تلاش، دور دوم این طرح از روز ۲۰ فروردین ماه سال 98 در پنج مرکز مطالعه و قرائت خانه‌ها از سر گرفته شد و تا ۱۰ تیرماه همزمان با ایام کنکور سراسری ادامه دارد.

    وی تصریح‌کرد: این طرح به صورت گسترده‌تر برای دانش‌آموزان به منظور استفاده رایگان از تدریس و مشاوره مدرسان برتر شهر و کشور حمایت می‌کند. 

    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری افزود: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های  مرحله دوم این طرح، برگزاری همایش‌های جمع‌بندی دروس مختلف با مدرسان به‌نام کشور است. این همایش‌ها در قالب دروس اساسی ریاضی، زیست، شیمی، فیزیک و عربی از تاریخ ۲۸ خرداد تا ۱۰ تیر در فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار می‌شود.

    دانایی در ادامه تاکید کرد: کلاس‌های تخصصی و عمومی مرحله دوم که به شرح ذیل است در ۱۴۰ جلسه جمع بندی شامل درس‌های مشاوره، شیمی، فیزیک، ریاضی، ریاضیات هندسه و‌گسسته، عربی، زبان انگلیسی، دروس عمومی، زیست است. در هر مرکز مطالعه ۶۰ ساعت کلاس حل تمرین و جلسه مشاوره درسی برگزار شده است و هر روز تمامی کلاس‌ها مورد وضعیت سنجی قرار گرفته است. 

    گفتنی است مراکز جواهری، قائم، نصرت، بسیج، آوینی در برگزاری طرح تلاش ویژه کنکور  98  مشارکت دارند.

     

    تعداد بازدید: 79
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر