اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 126
    کد: 177251
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
    بازدید معاون شهردار از مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی(ره)

    تخصیص اعتبار 6 میلیارد تومانی برای رفاه جانبازان نخاعی

    مجموعه شهرداری و سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری تا سال 97 بیش از4 میلیارد تومان برای ساخت این پروژه هزینه کرده و حدود 2 میلیارد تومان دیگر برای افتتاح و بهره‌برداری از آن باید هزینه شود.
    بازدید معاون شهردار از مرکز توانبخشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی(ره)

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مهدی زارعی در بازدید از مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی(ره) و روند پیشرفت پروژه ساخت استخر و امکانات جانبی ماساژ درمانی و سونا ویژه این جانبازان گفت: خدا را شاکریم که ای فرصت پیش آمد تا بتوانیم خدمتی درشان این جانبازان گرانقدر انجام دهیم و فضا را از حالت حرف و شعار خارج کنیم.

    وی افزود: حالا نوبت ما است که دین خودمان را نسبت به این عزیزان ادا کنیم و اتفاق خوبی که امروز شاهد آن هستیم، ایجاد مجموعه‌های ورزشی و بهره‌برداری آن تا دو ماه دیگر است. مجموعه شهرداری و سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری تا سال 97 بیش از4 میلیارد تومان برای ساخت این پروژه هزینه کرده و حدود 2 میلیارد تومان دیگر برای افتتاح و بهره‌برداری از آن باید هزینه شود.

    معاون شهردار مشهد تاکید کرد: امیدواریم پس از اتمام این پروژه، جانبازان قطع نخاعی بتوانند با رضایت کامل از این امکانات بهره‌مند شوند و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بتوانند خدمتی ارزنده به این گنجینه‌های بازمانده از هشت سال دفاع مقدس ارائه کند.

     

    تعداد بازدید: 126
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر