اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 172
    کد: 177302
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
    معاون شهردار مشهد خبرداد

    2 و نیم میلیارد ریال صرف بازپیرایی فرهنگسرای خادم الشریعه شد

    سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با اختصاص اعتباری بالغ بر دو نیم میلیارد ریال برای ارتقاء کیفی و خرید تجهیزات کلاس‌های آموزشی فرهنگسرای خادم الشریعه اقدام کرد.
    بازپیرایی و بهسازی فرهنگسرای خادم الشریعه

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مهدی زارعی ضمن بازدید از فرهنگسرای خادم الشریعه و کلاس‌های آموزشی آن گفت: این فرهنگسرا در منطقه کم‌برخوردار و پیرامونی قرار دارد و علاوه بر این موضوع، تعداد مخاطبانی که در کلاس‌های آموزشی این فرهنگسرا شرکت دارند قابل توجه است؛ برهمین اساس تصمیم گرفته شد تا فضای کمی و کیفی آن را ارتقاء دهیم.

    معاون شهردار مشهد با اشاره به اعتبار تخصیص یافته برای گسترش فضای این فرهنگسرا افزد: حدود 2ونیم میلیارد ریال معادل 250میلیون تومان برای بازسازی، ارتقا کیفی و خرید تجهیزات کلاس‌های آموزشی آن هزینه شده است و امیدواریم با این اقدامات گامی در مسیر رشد فرهنگی و کیفیت آموزشی این مرکز برداشته باشیم.

    زارعی بیان کرد: گسترش محیط‌های فرهنگی تاثیر مستقیمی بر کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد و شهروندان مناطق کم‌برخودار با سهولت دسترسی به امکانات آموزشی، هنری و ورزشی احساس تعلق بیشتری به شهر می‌کنند. یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزایش کیفیت مراکز فرهنگی، توسعه و تجهیز و ارائه آموزش‌های کاربردی برای شهروندان است. 

     

    تعداد بازدید: 172
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر