اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 232
    کد: 177808
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
    رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد

    به ابعاد فراملی هویت شهرمان تکیه کنیم

    یکی از مهم‌ترین رویکردهایی که در بخش فرهنگی دنبال می‌شود، تقویت هویت اجتماعی و فرهنگی مشهد است.
    رونمایی از بلدالامین در نگارخانه شهر

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، احسان اصولی در مراسم رونمایی از قدیمی‌ترین نسخه نشریه بلدالامین در گنجینه رضوی گفت: در شهر مشهد فضای همدلی و همکاری بین نهادها شکل گرفته که بررسی‌ها نشان می‌دهد این فضا بی‌نظیر است و نتیجه آن کارآمدی و اثربخشی و برکاتی است که شامل حال شهروندان می‌شود.  

    رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه افزود: همدلی در حوزه‌های مختلف در حال بروز و ظهور است و این رویداد با مشارکت آستان قدس‌رضوی انجام شده و خروجی آن رونمایی اسنادی که ظرفیت تاریخی و هویتی در گنجینه ملکوتی امام رضا وجود دارد.

    وی تصریح کرد: مدیریت شهری تلاش می‌کند در این رویدادها نقش موثری داشته باشد و ارتباط عمیقی را به وجود آورد. برنامه «سه‌شنبه‌های فرهنگی» به ابتکار آستان قدس رضوی شکل گرفته با ورود سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری شکل هویتی به خود گرفت. 

    اصولی با اشاره به این موضوع که توسعه این نگاه و تعامل را فال نیک می‌گیریم، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهایی که در بخش فرهنگی دنبال می‌شود، تقویت هویت اجتماعی و فرهنگی مشهد است. ما می‌توانیم به این هویت‌ها تکیه کنیم و آن را در فضاهای فراملی بیان کنیم. 

     

    تعداد بازدید: 232
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر