• چهارشنبه،15 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 117
    کد: 177874
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
    در کارگاه بارش فکری با موضوع ترویج رعایت حق تقدم

    درباره انضباط ترافیکی ایده پردازی کنید

    کارگاه ایده‌پردازی و بارش فکری با موضوع ترویج رعایت حق تقدم عابر پیاده به صورت رایگان برای علاقمندان از ساعت ۹ تا ۱۸ فردا 13 تیرماه 98 در سالن همایش فرهنگسرای کودک و آینده برگزار خواهد شد.
    کارگاه ایده پردازی درباره ترویج رعایت حق تقدم عابر پیاده

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، کارگاه ایده‌پردازی با موضوع ترویج رعایت حق تقدم عابر پیاده و با هدف ایجاد فضایی رقابتی و در عین حال دوستانه برای ارائه و سنجش ایده‌های خلاقانه در این زمینه برگزار می‌شود.

    این کارگاه صرفاً آموزشی نیست و فضایی برای ارائه و سنجش ایده‌های خلاقانه درباره‌ رعایت حق‌تقدم عابرپیاده فراهم می‌کند و شرکت کنندگان از رشته‌های مرتبط نظیر شهرسازی، روانشناسی، هنر و معماری می‌توانند در این کارکاه شرکت کنند.

    شرکت‌کنندگان ‌می‌توانند در قالب گروه‌های ۳ الی ٥ نفره ایده‌های خود را طراحی، بازآفرینی و ارائه کنند و داوران پس از فرآیند ارزیابی تیم‌های منتخب را معرفی خواهند کرد. در نهایت برگزیدگان می‌توانند ایده‌های خود را در سطح کلان اجرا کنند. 

    گفتنی است کارگاه ایده‌پردازی که به صورت رایگان برگزار می‌شود از ساعت ۹ تا ۱۸ پنجشنبه ۱۳ تیرماه ۹۸ در فرهنگسرای کودک و آینده دایر است و به تمامی شرکت‌کنندگان گواهی حضور و ایده‌پردازی داده خواهد شد.

    تعداد بازدید: 117
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر