• چهارشنبه،07 خرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 117
    کد: 178199
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
    به مناسبت دهه کرامت

    طرح «اندیشه‌های رضوی» در قرائت‌خانه‌های مشهد اجرا می‌شود

    معاون سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، از اجرای طرح «اندیشه‌های رضوی» به مناسبت دهه کرامت در سطح قرائت‌خانه‌های شهرداری مشهد خبر داد.
    طرح «اندیشه‌های رضوی»

    به گزارش پایگاه خبری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد به مناسبت دهه کرامت قرائت‌خانه‌های تحت پوشش این سازمان طرح اندیشه‌های رضوی را اجرا می‌کنند.

    رضا دانایی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح اندیشه‌های رضوی در واقع اولین دوره مسابقات کتابخوانی به سبک رضوی، در دهه کرامت با محوریت کتاب است. آشنایی با سیره رضوی و اهل بیت، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، زمینه‌سازی برای تقویت بینش، نگرش و مهارت‌های فردی و اجتماعی شهروندان، بسترسازی در محیط خانه و اجتماع با محوریت کتاب، کرامت و شناختن سیره اهل بیت از جمله اهداف این طرح است.

    معاون سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، تصریح ‌کرد: در راستای اجرای این طرح، محلی برای «روحیه خدمت» و «محبت به رسم امام هشتم (ع)» است که با هدف بهره‌مندی حداکثری از جریان‌سازی فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و ارائه خدمات فرهنگی اجتماعی به عموم مردم به صورت منسجم با استفاده از ظرفیت شهروندان راه‌اندازی می‌شود.

    دانایی خاطرنشان‌کرد: ایجاد پاتوق عمومی کتاب، ایستگاه‎های کودکان، هنری، تبلیغی، خدمت‌رسانی، آموزش از روی کتاب برای کودکان و نوجوانان، قصه‌گویی، داستان‌نویسی، معرفی کتاب، برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقه کتابخوانی، اجرای پانتومیم و نمایشنامه براساس کتاب، از جمله برنامه‌های محوری طرح اندیشه‌های رضوی است.

    وی با اعلام اینکه علاقه‌مندان جهت مشارکت در طرح اندیشه رضوی می‌توانند با مراجعه به قرائت‌خانه‌های شهرداری مناطق نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند، یادآور شد: قرائت‌خانه‎ها در سطح شهر در دو نوبت صبح و بعد ازظهر تا پایان دهه کرامت، پذیرای حضور عموم علاقه‌مندان این طرح هستند.

     

    تعداد بازدید: 117
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر