• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 121
    کد: 179731
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
    معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد

    سپاد از ظرفیت‌های خوبی برای جذب گردشگر برخوردار است

    سپاد ظرفیت‌های متنوعی برای جذب گردشگر دارد که قرار است با همکاری مجموعه شهرداری مشهد برای رفع مشکلات این منطقه گردشگری تلاش کنیم.
    نشست تعاملی با هدف تقویت جاذبه‌های گردشگری در منطقه سپاد

     به گزارش سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، معاون گردشگری و زیارت این سازمان در جلسه مشترکی با هدف بررسی ظرفیت‌های مغفول در منطقه تجاری گردشگری سپاد گفت: آماده همکاری برای بهبود و رونق گردشگری در منطقه سپاد هستیم.

    نرگس شالچیان افزود: این منطقه ظرفیت‌های زیادی دارد از جمله جذب گردشگر که می‌توان با پیاده‌سازی طرح‌های مطلوب بر اساس نیاز گردشگر به جذب آنها اقدام نماید و کاستی‌های احتمالی را با برنامه ریزی مناسب به فرصت تبدیل کند.

    وی در ادامه تصریح کرد: انجام اقدامات تبلیغاتی در معرفی جاذبه‌های گردشگری منطقه سپاد در قالب مولتی مدیا و کلیپ‌های کوتاه بسیار اثر بخش بوده و این معاونت نظیر آن را با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر با عنوان «هشتگ مشهد» انجام داده است.

    معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به بازار رقابتی ایجاد شده در سطح شهر، منطقه سپاد همچنان بازدیدکنندگان خود را دارد و باید تلاش کنیم تا بهره برداری لازم از حضور مردم در این منطقه صورت گیرد.

    وی همچنین به ظرفیت‌های خالی منطقه در راستای اشتغال‌زایی و خدمت‌رسانی به مردم اشاره کرد و افزود: هنوز ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی این منطقه، تکمیل نشده و نیازمند سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی مناسب است.

    شالچیان در ادامه افزود: نگاه علمی و عملیاتی به حوزه گردشگری با برگزاری رویدادهای متنوع می‌تواند به تقویت فضای گردشگری منطقه سپاد کمک کند و رضایت بیشتر مراجعه کنندگان و کسبه را به همراه داشته باشد.

    منطقه سپاد دارای ظرفیت‌های متمایز

    مدیر امور شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد نیز طی سخنانی به اهمیت تعامل و ارتباط موثر فیمابین شهرداری و سپاد تاکید کرد و افزود: در بیشتر نقاط شهر مشکل جدی پارکینگ و ترافیک وجود دارد و در حال حاضر سپاد با دارا بودن پارکینگ‌های متعدد و دسترسی مناسب، ظرفیت‌های خوبی را برای میزبانی دارا است.

    مریم علیزاده افزود: اقدامات و فعالیت‌های زیادی در راستای خدمت به مردم انجام می‌شود اما به دلیل عدم مدیریت یکپارچه شهری، مردم رضایت کامل را پیدا نمی‌کنند.

    مدیر امور شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد توجه به نیاز مردم را مهم برشمرد و افزود: با توجه به مراجعه‌کنندگان منطقه، سپاد می‌تواند با ارتباط موثر با مردم از کمبودها و کاستی‌های احتمالی آگاه شده و برنامه ریزی لازم را انجام دهد.

    سپاد مناسب برای رویدادهای شهری

    مدیرعامل شرکت سپاد نیز در ابتدای این نشست به بیان رویکردها و برنامه‌های این شرکت در توسعه منطقه تجاری گردشگری سپاد پرداخت و گفت: این منطقه می‌تواند به عنوان یکی از مراکز برگزاری رویدادهای شهری در نظر گرفته شود.

    علیرضا هوشنگ نژاد با اشاره به زیرساخت‌های مناسب منطقه بیان‌کرد: منطقه گردشگری سپاد با پارکینگ‌های متعدد و فضاهای وسیع روباز و سرپوشیده محل مناسبی برای برگزاری رویدادهای مختلف مردمی است.

    وی در ادامه ضمن معرفی کامل ظرفیت‌های گردشگری منطقه سپاد بر همکاری هر دو مجموعه برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم و افزایش ماندگاری زائر تاکید کرد.

     در این نشست آقایان مهندس دیمه کار رئیس هیئت مدیره شرکت سپاد، نسائی رئیس اداره رویدادهای و فضاهای گردشگری شهرداری مشهد، مهندس نجاتی مدیر مجتمع الماس شرق، شاکری منش رئیس شورای مجتمع الماس شرق، مهندس حسین پور مدیر مجتمع وصال، نباتی رئیس شورای مجتمع وصال، نیکخو مدیر برنامه ریزی و سهیل پروازی مسئول روابط عمومی شرکت سپاد خراسان حضور داشتند.

     

    تعداد بازدید: 121
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر