• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 104
    کد: 180894
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
    به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد برگزار می‌شود

    کارگاه‌های آموزشی روانشناسی در خدمت کارکنان فرهنگی

    سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، دوره‌های آموزشی ضمن خدمت روانشناسی خانواده با هدف ارتقاء کیفی دانش کارکنان و مهارت‌های ارتباط موثر با خانواده را برگزار می‌کند.
    دوره‌های آموزشی ضمن خدمت روانشناسی خانواده

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، دوره‌های آموزشی ضمن خدمت روانشناسی خانواده با حضور اساتید برجسته دانشگاهی برای کارکنان اجتماعی و فرهنگی شهرداری برگزار می‌شود.

     این کارگاه آموزشی در راستای ارتقاء بهداشت روانی و تحکیم بنیان خانواده در سه جلسه روزهای شنبه 26، چهارشنبه 30 مرداد و شنبه 2 شهریور ماه در فرهنگسرای قرآن و عترت اجرا می‌شود. محسن اصغری نکاح، علیرضا مهرجردی و راضیه حافظ از اساتید حاضر در این جلسات آموزشی هستند که در زمینه‌های بازی با کودکان، تفاوت‌های زن و مرد و مهارت‌های زندگی به ارائه راهکارهای روانشناسانه و کلیدی می‌پردازند.

    روانشناسان تأثیر مثبت مهارت‌های زندگی در استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هوشی و شناختی، در پیشگیری از رفتارهای خشونت‌آمیز، افزایش خود اتکایی و اعتماد به نفس و به‌خصوص کاهش سوءمصرف مواد را مورد تأکید کرده‌اند و معتقدند، یادگیری موفقیت‌آمیز مهارت‌های زندگی، احساس یادگیرندگی را در مورد خود و دیگران تحت تأثیر قرار می‌دهد.

    گفتنی است در صورت استقبال همکاران، دوره اموزشی مذکور به صورت جلسات آموزشی مستمر در موضوع خانواده و کودک، با دعوت از اساتید مطرح، برگزار می‌شود. 

     

    تعداد بازدید: 104
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر