• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 388
    کد: 182379
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
    دبیر ستاد امر به معروف و نهی ‌از منکر و صیانت از حقوق شهروندی شهرداری مشهد خبرداد

    سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد متصدی آموزش و ترویج منشور حقوق شهرنشینی

    به گفته دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر و صیانت از حقوق شهروندی، آموزش و ترویج منشور حقوق شهرنشینی به سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد سپرده شد.
    نشست مشترک ستاد صیانت از حقوق شهروندی

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، دبیر ستاد امر به معروف و نهی ‌از منکر و صیانت از حقوق شهروندی شهرداری مشهد گفت: نشست مشترک ستاد صیانت از حقوق شهروندی با مدیران سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری 17 شهریورماه با دستورکار بررسی اقدامات لازم جهت آموزش و ترویج منشور حقوق شهرنشینی مشهد برگزار شد.

     سیدمجتبی منتظری با اعلام این خبر، افزود: پس از تصویب منشور حقوق شهرنشینی در شورای اسلامی شهر و ابلاغ آن توسط شهردار مشهد، برنامه‌ریزی لازم و تقسیم کار جدی جهت اجرایی شدن این منشور انجام گرفته است. 

    وی با اشاره به اینکه سلسله نشست‌های ستاد صیانت از حقوق شهروندی براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور در سازمان‌های مختلف شهرداری مشهد به صورت منظم برگزار می‌شود، تصریح‌کرد: در این نشست مشترک مصوب شد که مسئولیت متناسب‌سازی آموزش‌های فرهنگ شهروندی با منشور حقوق شهرنشینی مشهد در میان شهروندان و انتشار این به این سازمان واگذار شود.

    دبیر ستاد امر به معروف و نهی ‌از منکر و صیانت از حقوق شهروندی شهرداری مشهد خاطرنشان‌کرد: امیدواریم با انتشار و تبلیغ منشور حقوق شهرنشینی مشهد در میان شهروندان و کارکنان شهرداری، شاهد تسریع در روند اجرایی این منشور در سطح شهر باشیم.

    تعداد بازدید: 388
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر