• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 329
    کد: 183482
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
    معاون وزیر کشور در بازدید از غرفه کمپین «خط عابر-خط زندگی»

    حرکت مشهد در راستای رعایت حقوق عابران پیاده ستودنی است

    معاون وزیر کشور در بازدید از غرفه کمپین «خط عابر-خط زندگی» اقدامات سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد را پیشگام در فرهنگ‌سازی و ترویج رعایت حقوق عابرپیاده دانست و راه‌اندازی کمپین‌های شهری با هدف کنترل آسیب‌های ناشی از تصادفات را ضروری دانست.
    بازدید معاون وزیر کشور از غرفه کمپین خط عابر-خط زندگی

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور در حاشیه بازدید از غرفه کمپین «خط عابر-خط زندگی» در نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: همانطور که می‌دانید در حال حاضر تلفات بسیار زیادی درون و برون شهرهای کشور اتفاق میافتد. در سال گذشته بیش از 17هزار مورد تلفات ناشی از تصادفات درون‌شهری در کشور گزارش شده است. 

    مهدی جمالی‌نژاد در ادامه افزود: کاهش مشکلات این حوزه نیازمند توجه و همکاری و همفکری تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری و حمل و نقل شهری است و لازم است در کنار اقدامات زیرساختی، اقداماتی هم در زمینه ترویج فرهنگ صحیح ترافیکی و ارتقاء ابعاد گوناگون آن و در اولویت قرار گرفتن توسعه حمل و نقل پاک و حمل و نقل عمومی انجام شود.

    وی تاکید کرد: خوشبختانه مشهد در اجرای برنامه‌های فرهنگی مانند استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و ترویج رعایت اصول ایمنی پیشگام است. از شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد به دلیل اینکه در اکثر موضوعات شهری پیشگام هستند تشکر می‌کنم و معتقدم مشهد الگوی سایر شهرهای کشور در این موضوعات است. 

    گفتنی است کمپین «خط عابرپیاده-خط زندگی» در زمینه ترویج رعایت حق تقدم عابر پیاده با رویکرد فرهنگ‌سازی توسط سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در حال فعالیت است. 

     

    تعداد بازدید: 329
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر